Jiřina Bohdalová se nechala zkrášlovat plastikami. Dcera Simona Stašová to odmítá. Tře si nechutné, sic přírodní věci na obličej

Simona Stašová se skalpelu vždy bála, a tak stárne bez plastik. Podívejte, jak vypadá! To už i její dvaadvacetiletá máma Jiřina Bohdalová má méně vrásek, jenže…

Máma a dcera. Jiřina Bohdalová a Simona Stašová. Obdivu slavné herečky (máma samozřejmě slavnější), ale každá je jiná. Přestože to nikdy nepřiznala, o Jiřině Bohdalové se léta traduje, že si k mladistvějšímu zevnějšku neváhala pomoci i jinak, než jen kvalitními krémy. Nakonec, čeští plastičtí chirurgové měli zlaté ručičky a byli známí i za hranicemi ještě za dob tehdejšího socialistického Československa.

Jiřina Bohdalová své facelifty vždy tvrdošíjně tajila. I když bylo veřejným tajemstvím, že na ně chodí k profesorovi MUDr. Miroslavu Farovi, dlouholetému šéfovi kliniky plastické chirurgie a popálenin ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, ale i k šéfovi pražského Ústavu lékařské kosmetiky, Doc. Karlovi Fahounovi častěji, než by měla, vždy je nějak promluvila. Docent Karel Fahoun se dokonce stal rodinným přítelem… A tak, když Bohdalová nedávno natáčela s režisérem Jiřím Strachem film s pracovním názvem Svatá, kde ztvárnila starou ženu, museli její maskéři vrásky na tváři přidělat. A Bohdalové dcera Simona?

Zato dcera Jiřiny Bohdalové, Simona Stašová, poučená praktikami matky, jakékoli plastiky odmítá. Ta tvrdí, že si vystačí s kvalitními krémy a také si denně dopřeje rybí tuk a jinak to neřeší. Samozřejmě, i Simone léta běží, a tak na její tváři přibývají četné vrásky, které se však herečka ani nesnaží příliš zakrýt. Pro Simonu jsou důležitější jiné věci.