Jiřina Bohdalová překonala zdravotní potíže

Zdravotní stav herečky Jiřiny Bohdalové sledovali všichni s napětím. Obzvlášť poté, co se objevily informace, že byla tajně hospitalizována a má závažné onemocnění plic.

Zdravotní komplikace herečky začaly loňského listopadu a odstartovala je těžká chřipka. I když silvestra herečka oslavila ve společnosti, krátce poté informoval časopis Sedmička, že herečka byla tajně hospitalizována. Strach o ni měla i její dcera Simona Stašová. O stavu Jiřiny Bohdalové média napsala mnoho, mělo v prosinci dojít i na zlomený obratel, psala Prima CNN, takže není divu, že ji dcera byla neustále nablízku. Nyní ale vypadá všechno jinak.

Jiřina všechny komplikace překonala a opět se těší svému známému elánu. Že byl její stav vážný potvrdila podle deníku Extra slovy: “Bylo to blbé. Nebylo mi dobře. To je pravda. Překonala jsem to díky panu profesoru Petru Neužilovi (kardiolog nemocnice Na Homolce).“

Momentálně si herečka užívá svou milovanou chalupu. „Miluju to tam a dělám si tam skoro všechno sama,“ cituje deník Ženy prima. Do divadla se ještě nevrací. Bude to chtít ještě chvíli čas, a i kdyby se nevrátila, tak jí to publikum za její celoživotní přínos odpustí.

Letos oslaví Jiřina Bohdalová krásných 92 let a těší se na svatbu svého vnuka Vojty, kterému pomáhá s přípravami, jak jsme psali v tomto článku.

Zdroj: Extra, Ženy.iprima, Instagram