Jiřina Bohdalová letos narozeninovou oslavu nechystá. Loňská oslava stála za to, potěšil ji dárek

Oblíbená herečka Jiřina Bohdalová slaví letos 92.narozeniny. Jak všichni víme, velmi ji potrápilo zdraví. Jiřina se svěřila, že právě kvůli zdravotním komplikacím letos narozeniny slavit nebude.


Loni si herečka užila narozeniny se vším všudy. Tehdy mezi gratulanty nechyběl například Martin Dejdar, režisér Zdeněk Zelenka a samozřejmě její vnuci, dcera Simona a další.

Radost měla i z účasti nejen její fenky Růženky, ale i dalších psích kamarádů, které si dovedli pozvaní hosté. Růženku si Jiřina pořídila po tom, co jí zemřela její milovaná fenka Žofinka. Na minulé oslavě Jiřinku potěšil dárek, který byl opravdu památeční. Byl to poukaz na profesionální focení právě s její novou fenkou Růženkou, uvádí deník Aha!

Letos se Jiřina svěřila, že oslavu oželí, protože je ráda, že tady po všech zdravotních patáliích vůbec ještě je. „Moji různí dobří známí mi nabízejí, že by ji pro mě udělali, ale já na to najednou nemám chuť – a to ráda vše dělám s chutí. Letos to udělám úplně tiché,“ svěřila se pro CNN Prima.

Pejska má i její dcera Simona a vnuk Vojta. A tak snad i letos ji potěší tato oblíbená společnost. Z květin má Jiřina nejraději pivoňky, které pěstuje na své chalupě.

My jí přejeme především zdraví a sílu do dalších let. I když je herečka babičkou, dodnes vzpomíná na tu svou. „Čím jsem starší, tím více závidím své babičce,“ řekla pro CNN Prima. V dobách, kdy žila její babička, měli podle Jiřiny lidé k sobě úctu, a ta se dnes už téměř nevidí. A s dalšími narozeninami se to asi jen tak nezmění.

Zdroj: CNN Prima, Aha!, Instagram