Jiřina Bohdalová je bývalému prezidentovi Miloši Zemanovi stále věrná, na rozdíl od Daniela Hůlky. Společná fotka jim sluší

Není tajemstvím, že Jiřina Bohdalová sympatizuje s bývalým prezidentem Milošem Zemanem. Stál při něm kdysi i muzikálový zpěvák Daniel Hůlka, ale ten velmi rychle obrátil, zatímco herečka zůstává svá. Právě proto na ni mnozí nedají dopustit.

Pokud sledujete bývalého prezidenta Miloše Zemana na sociálních sítích, tak vám nejspíš neuniklo, že ho včera navštívila populární herečka Jiřina Bohdalová. Podle Blesku pojí ty dva dlouholeté přátelství, není divu. Herecká legenda podporovala Zemana ještě v době jeho kandidatury a fanoušci si nesmírně cení faktu, že mu zůstává věrná. Na rozdíl tedy od jiných, kupříkladu právě Daniela Hůlky, o jehož charakteru některé komentáře příznivců Bohdalové silně pochybují.

Herečka je ve svých devadesáti dvou letech stále aktivní a nedávno byl odvysílaný snímek Klec, kde excelovala spolu s Kryštofem Hádkem. Podle ČSFD ji vbrzku můžeme vidět v nové pohádce Bubeník a princezna.

Fanoušci Miloše Zemana se shodli, že na fotografii vypadají oba velmi dobře a přejí jim hodně zdraví. Ke všemu na Bohdalovou většina pěla chválu za to, že i přes zvolení nového prezidenta Petra Pavla zachovává přátelství se Zemanem.

„Tak to má být, přátelé se neopouštějí, i když ani jeden od druhého nečekají jakékoliv výhody jen trochu spřáteleného pokecu, který potěší srdíčko a vykouzlí úsměv ve tváři.“

„Je úžasný, že se od něj neodvrátila jako zrádce Hůlka. Zemana nemusím, ale ctím a obdivuji přátelství.“

„To jsou lidé, kteří říkají, co cítí a každému narovinu, mám je moc ráda.“

„To není, jak Hůlka. Ten se točí, jak se mu to hodí.“

Vtipné je, že někteří dokonce začali vtipkovat na téma Holubová a Pavel. Vypadá to, že podobné fotografie očekávají i od nynějšího prezidenta a jeho velké podpory Evy Holubové, která se za něj v některých chvílích rvala zuby nehty.

Zdroj: CSFD, Blesk, Facebook, autorský text