Jiřina Bohdalová byla ještě nedávno na smrtelné posteli. Takhle teď vypadá skvěle. Omládla o 20 let!

Jiřina Bohdalová byla ještě nedávno na smrtelné posteli, a teď… Podívejte, jak vypadá legendární Bohdalka, zapomenete zavřít ústa. Omládla o 20 let!

Jiřina Bohdalová je nezmar a svou vitalitou v tomto věku může být příkladem klidně i o dvě tři dekády mladších lidí. Nebylo to tak dávno, co měla několik velkých zdravotních problémů, v nemocnici byla napojena na kyslíku a její dcera Simona Stašová strachem a zoufalstvím už jen plakala. No zdá se, že problémy jsou už zažehnané a Simona ví, jak svou mámu vrátit do formy a trošku ji rozmazlit.

Jediná dcera Jiřiny Bohdalové Simona se o svou mámu stará, jak nejlépe umí. Po překonaných zdravotních problémech ji pozvala na luxusní dovolenou na Kanárské ostrovy a Jiřina se odtud vrátila jako znovuzrozená. Nejenže byla plná energie, ale podívejte, jak vypadá, vždyť ta omládla o 20 let. A ten její outfit… Foto ZDE.

Bohdalová po návratu z dovolené stihla v jeden den hned dvě prominentní akce. Odpoledne se konal křest nové knihy spisovatelky Haliny Pawlowské, kam dostala pozvánku. Kromě jiných přišli i Pavel Nový, Jitka Zelenková, Heidi Janků, Kateřina Brožová, Petra Černocká, a tak si Jiřina měla s kým popovídat.

Jiřinu čekala také další společenská akce. A sice křest nového alba hitmakera Michala Davida. Jako čiperka tedy jen proběhla pár ulic a už se vítala se samotným zpěvákem. Na mejdě se jí ochotně ujal podnikatel Leon Tsoukerni . Jakmile Michal David vyskočil na pódium a začal zpívat největší hity ze svého repertoáru, usadila se v první řadě, aby měla nejlepší výhled. Potom společně s ostatními Michalovi pokřtila jeho album, popřála mu hodně štěstí a poměrně brzy se odebrala domů.