Jiří Krampol dostal k jubileu z Prahy 1 poukázku na 500 korun. „Obrazně řečeno mě ohodnotili na sedm kilo mrkve,“ stěžuje si herec

Lidé začínají mít pocit, že Jiří Krampol si velice rád na vše stěžuje, ať už na to hezké, tak i na to špatné. Nejsou mu dobré důchody, a nyní si nepřipadá dostatečně ohodnocený za jubileum 85. let.

Deníku Blesk si v rozhovoru postěžoval, že z odboru kultury z Prahy 1 získal ke svým narozeninám netradiční dar. Prý mu poblahopřáli a poděkovali za to, co vše pro kulturní vyžití doposud učinil a dostal poukázku na 500,- do supermarketu.

„Stačila by mi hezká gratulace. Obrazně řečeno mě ohodnotili na sedm kilo mrkve. To nepotěší,“ svěřil se v Blesku herec, který má za to, že se zkrátka poslání poukázky vůbec nebylo vhodné.

Lidé na sociálních sítích se však domnívají, že mu odbor z Prahy poukázku nakonec dal právě proto, jak vehementně si Krampol stěžuje na svou penzi a že musí při svém zdravotním stavu i v důchodovém věku pracovat. Zazněly ale i další názory.

Je smutné, že neumí pořádně ocenit celoživotní dílo umělce. Zastupitelé na radnici jsou opravdu na svém místě.

Říkají jedni, zatímco ti druzí naopak oponují s tím, že dostával svůj plat, nyní má penzi a nemuseli mu dávat vůbec nic.

Běžní lidé za svou celoživotní práci nedostanou vůbec nic, a to dělají těžší a pro společnost podstatnější zaměstnání třeba. Ale šaškovat před kamerou, chlastat a pít a hned si myslí, že si zaslouží metál?

Darovanému koni na zuby nekoukej.

Jiří Krampol začíná být českými lidmi vnímán jako nespokojený důchodce, kterému není nic dobré. I přesto, že má za sebou neskutečně mnoho podstatných rolí i pořadů, začínají mít pocit, že mají Krampola už dost. Jak to vnímáte vy?

Zdroj: Blesk, autorský text