Jiří Krampol by se neměl už honit za penězi, říkají lidé. Ale on si to nemůže dovolit

Herec Jiří Krampol (84) už zřejmě přeceňuje své síly. Už měsíce se potýká s různými zdravotními neduhy, častokrát skončil i v nemocnici, a přesto tempo nezvolnil.

Zřejmě za to může finanční nejistota. Sám si stěžoval na nízké důchody spolu s ostatními celebritami a v rozhovoru pro deník Blesk se dokonce nechal slyšet, že mu důchod pokryje holý nájem. Za léky utrácí každý měsíc přes dva tisíce a pokud by prý žil pouze ze své penze, tak skončí pod mostem. Není tedy divu, že se tolik přepíná a neužívá si volno v důchodu, jelikož bez práce by mohl skutečně skončit špatně.

Bohužel však není ve věku, kdy by mu takové vypětí dělalo dobře. Extra informovalo, že už ve středu se herci udělalo velmi špatně, pomalu nemohl dojít domů, a tak mu museli pomáhat. A na večer mu dokonce soused volal rychlou, protože Jiří Krampol nemohl dýchat. Momentálně se cítí lépe, což je velmi dobře.

Fanoušci však už začínají ztrácet pochopení. Proč se Krampol tolik přepíná, když ví, jak to skončí? Skutečně ho ta finanční situace tolik omezuje? Na sociálních sítích si někteří přestávají brát servítky.

Je to starej dědek, který se neumí smířit s tím, že už je za zenitem a pes po něm neštěkne, co by chtěl za zázraky. Své už má dávno za sebou.

Jo, ten už si svý vykouřil.

Mezi přáními k uzdravení se tak občas objeví i nepříjemný komentář, který upozorňuje na to, že peníze nejsou všechno a vážně by se měl šetřit. A že si dokonce za své zdraví může sám, protože hodně kouřil.

My přejeme Jiří Krampolovi brzké uzdravení a doufejme, že se jeho zdravotní i finanční situace brzy zlepší.

Zdroj: Extra, Blesk, Facebook, autorský text