Jiří Dvořák (56) se rozešel s mladou herečkou (28), ta nyní prozradila důvod rozpadu vztahu

Jedním z největších překvapení loňského ročníku karlovarského filmového festivalu byl nový pár československého šoubyznysu, herec Jiří Dvořák (56) a herečka Martina Zábranská (28). Po necelém roce se ale jejich cesty rozešly a mladá Slovenka ohlásila rozchod.

Když loni v létě vyšlo najevo, že Dvořák a Zábranská tvoří pár, mnozí se domnívali, že téměř třicetiletý věkový rozdíl je příliš velký na to, aby jim to klapalo, píše web Ženy. Partneři ale ukázali, že na věku v jejich případě vůbec nezáleží. „Velmi mi vyhovuje, že si vážně rozumíme a dokážeme se spolu bavit o čemkoliv. Jirka je úžasný partner a hlavně nekonfliktní,“ prozradila před pár měsíci v rozhovoru pro web Pluska.

Nakonec jim ale ve vztahu začala překážet vzdálenost. Zatímco herečka byla většinu času na Slovensku, český herec pracoval v Praze.

„S Jirkou už netvoříme pár. Hlavním důvodem rozchodu byla vzdálenost, která nás oddělovala, a také hodně pracovních povinností, které nám neumožňovaly trávit spolu dostatek času,“ svěřila Zábranská deníku Nový čas.

Nakonec herečka vyvrátila, že by mezi nimi panovaly nějaké neshody, naopak prozradila, že stále zůstávají velmi dobrými přáteli a budou se vídat i nadále. Český herec se ale zatím k rozchodu, stejně jako k celému vztahu, nevyjádřil.

Zdroj: zeny.iprima.cz, cas.sk, emma.pluska.sk, Instagram