Jiří Bartoška podle příznivců hazarduje se zdravím. I přesto, že ho čeká kontrola u lékaře, plánuje účast na festivalu

Jiří Bartoška je český herec a také filmový organizátor. Možná víte, že od roku 1994 je prezidentem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a letos hrozilo, že kvůli zákeřné viróze akci nestihne. Ovšem nyní už je z nemocnice propuštěn a stihnout by vše měl.

Jak informoval deník Blesk, tak herec byl po tři týdny na jednotce chirurgie lékařské fakulty Univerzity Karlovy, přičemž se ještě léčil i v Motole na urologii. Ve středu však byl z nemocnice propuštěn, má dobírat předepsané léky a na kontrole ho očekávají až následující úterý. Jiří Bartoška se zřejmě cítí dobře, protože zvažuje příjezd do Varů na festival.

Diváci se na něj samozřejmě těší a chtějí ho vidět, ale na druhou stranu se na Facebooku polemizuje o jeho zdravotním stavu. Jeho příznivci nejsou nadšení, že se po propuštění z nemocnice tak brzy vrhá do záslužné, ale určitě vyčerpávající funkce prezidenta festivalu.

Nevím, zda je to dobře, že hned po propuštění z nemocnice jde na takovou akci. Jen aby na to nedoplatek. Přeji mu, ať je mu dobře, ať je zase plný elánu, ale chvíli mohl počkat. Ono by se to tam bez něj taky zvládlo.“ uvádí jeden z příznivců.

Jo a potom až zase skončí ve špitálu tak kolem něho budou všichni skákat.“ dodává druhý.

„Po propuštění z nemocnice, tak je každý smrtelník rád doma, ale ještě polehává a pomalu se dostává do své kondice a jde to někdy opravdu pomalu! Já neznám člověka, v jeho věku, který by po pobytu v nemocnici druhý den takhle vymetal svoje „pracovní povinnosti“ to snad ani nejde? Jinak pane Bartoško ať zdraví slouží!“ uvádí svůj názor jeden z dalších příznivců.

Doufejme, že se tedy nevyplní prognózy fanoušků a Jiří Bartoška po zápřahu na festivalu neskončí opět v nemocnici.

Zdroj: Blesk, Facebook, autorský text