Jestli nevyhraju, odcházím, vtipkovala hvězda filmu Hunger Games při předávání cen Zlatý glóbus

První lednový víkend patřil v USA předávání prestižních cen Zlatý glóbus. Ty získávají nejlepší seriály, filmy a herci. Kromě toho je také obrovská přehlídka drahých rób. Mezi celebritami, které se předávání zúčastnili byla například Jennifer Aniston, Taylor Swift, Selena Gomez, Lenny Kravitz, Reese Witherspoon, Emma Stone a mnoho dalších. Na internetu se však objevilo krátké video, ve kterém figuruje herečka Jennifer Lawrence.

Tu si můžete pamatovat jako neohroženou Katniss Everdeenovou z filmové série Hunger Games. Jennifer je ale také výborná v komediích. Jednou takovou je film Nic ve zlým, kterou naše recenze popisují jako nejsprostější komedii za poslední dobu. Za ní byla Jennifer dokonce nominována na cenu Zlatý glóbus, píše magazín Variety.

Herečka během vyhlašování seděla v hledišti a když ji při oznámení jejího jména zabrala kamera, Jennifer velmi výrazně pohybovala rty, aby bylo jasně vidět, co říká. „Jestli nevyhraju, odcházím,“ vtipkovala herečka, která se téměř před dvěma roky stala matkou syna Cye. I přesto si však našla čas na práci. Jak řekla loni v rozhovoru pro Interview Magazine, šlo to díky svému manželovi, který je nejlepším tátou na světě.

Jennifer sice nakonec opravdu nevyhrála, v hledišti však zůstala. Nikdo jiný by totiž neocenil vítězství její kolegyně Emmy Stone, která si cenu odnesla za film Poor Things (Chudáčci), tolik, jako právě ona. Jennifer se postavila a nadšeně tleskala, jak se můžete podívat ve videu výše.

Zdroje: Variety, Interview Magazine