Jennifer Lawrence jako královna trapasu zase něco vyvedla

Do historie se zapsala jako nejznámější držitelka Oscara, která si cestou pro slavnou sošku potýkala i se schody. Uklouznutí a pád Jennifer Lawrence však nebyl jejím jediným trapasem.

V průběhu své kariéry a množství společenských událostí měla americká herečka na kontě už několik „faux pas“ či momentek, které nebyly v plánu a které tak trochu narušily její auru dokonalé krásky. Jen před pár dny se k nim přidal další záběr.

Třiatřicetiletá hvězda se zúčastnila speciálního předvánočního odhalení vánoční výzdoby výkladů na Saks Fifth Avenue ve společnosti Delphine Arnaultové, šéfky značky Dior. Lawrence je již několik let ambasadorkou módního domu a propaguje jeho kosmetiku, ale také oděvy. Jeden z nich měla na sobě i během chladného listopadového večera.

Přímo před objektivy a kamerami se však v momentě její promluvy udál opravdu neočekávaný moment. Herečce se uvolnil opasek, kterým měla fixovaný kabát. Neznámo, zda měla špatně uzavřenou přezku, nebo tenoučký pásek nevydržel příliš silně utažený dřík. V momentě, kdy pásek odletěl, se blondýnka neubránila spontánní reakci a okamžitě se s úšklebkem chytila ​​za ústa. „Praskl mi pásek,“ komentovala Jennifer.