Jennifer Aniston se nelíbí nový vztah Brada Pitta: Má z něj špatný pocit

Bývalá manželka Brada Pitta, Jennifer Aniston, si úplně není jistá jeho novou přítelkyní. Svým blízkým prý sdělila, že má z jeho vztahu špatný pocit. Zároveň se mezi ně nechce plést, proto raději mlčí.

Ačkoliv za sebou mají Pitt a Aniston bolestivou minulost, dodnes zůstávají přáteli. Zdroj, který je bývalým manželům blízký, prozradil, že se v poslední době dost přátelí. O to víc herečce leží na srdci, aby opět nešlápl vedl. A jeho nový vztah v ní zrovna příjemné pocity neprobouzí.

Hollywoodský herec momentálně randí s 30letou šéfkou klenotnictví, Ines De Ramon. Poprvé byli spatřeni na koncertě zpěváka Bono v listopadu, nicméně jeden zdroj řekl webu People, že spolu chodí již několik měsíců. Na pohled vypadají šťastně a zdá se, že Pitt po vleklých sporech s Angelinou Jolie konečně našel chvilku klid. Tento názor však nemá Aniston.

Bývalí manželé se bok po boku začali objevovat od roku 2020, když se objali na červeném koberci na předávání cen SAG. Pitt totiž tehdy popadl svou bývalou manželku za ruku a přitáhl ji k sobě. „Brad a já jsme kamarádi. Jsme přátelé a mluvíme spolu,“ přiznala Aniston v pořadu The Howard Stern Show. Nyní se však zdá, že se k němu tolik nehlásí. Údajně se měli potkat ve stejném podniku, nicméně kvůli přítomnosti Ines se prý herečka raději distancovala.

Podle informací webu Mirror se Aniston zná s lidmi, kteří se přátelí s bývalým manželem mladé krásky, Paulem Wesleym, jenž je znám především ze seriálu Upíří deníky. Proto se k ní donesly zprávy, které v ní vzbudily spíše obavy. „Jen má také společné přátele blízké Inesinu bývalému manželovi Paulovi, a to přirozeně ovlivnilo její názor. Ví, že nemůže nic říct, ale má dojem, že červené vlajky byly vyvěšeny.“

Zdroje: Mirror, People