Jennifer Aniston je z Perryho smrti zdrcená, přátelé o ni mají obavy!

Na soukromém pohřebním obřadu zesnulého herce Matthewa Perryho (†54), kterého se zúčastnili i jeho kolegové ze slavného seriálu Přátelé, nechyběla ani Jennifer Aniston (54), která s ním měla kdysi velmi blízký přátelský vztah, dokonce přišla jako první. Z jeho nečekaného tragického skonu ji zřejmě ze všech kolegů zasáhl nejvíce, což vedlo k tomu, že se úplně uzavřela a mnozí o ni mají obavy.

Nerozlučná partička kamarádů z dob natáčení legendárního seriálu Přátelé, kterou tvořili Jennifer Aniston, Lisa Kudrowová, Courteney Coxová, Matt Leblanc, David Schwimmer a Matthew Perry, přišla nedávno navždy o posledního jmenovaného herce. Na jeho pohřbu na hřbitově Forest Lawn v Los Angeles nechyběl nikdo z nich, aby mu mohli dát poslední sbohem. Jennifer Aniston tam přišla mezi prvními, byla však velmi utažena do sebe, protože jeho odchod snáší podle svědectví mimořádně špatně. Spolu s Courteney měli k Mattovi velmi blízko. Ale jeho ztráta je pro Jen ještě bolestnější vzhledem k okolnostem. „Je to druhá obrovská ztráta za méně než rok, přičemž první výročí smrti jejího otce je za rohem. Ještě pořád se z toho úplně nevzpamatovala a teď ji to úplně srazilo na kolena,“ prozradil nejmenovaný zdroj pro PageSix.

Aniston a Perry byli vrstevníci, rozdíl mezi nimi byl pouhých šest měsíců, a byli nejmladší ze šesti herců, účinkujících v seriálu Přátelé, který se začal natáčet v roce 1994. Perry ve svých memoárech Přátelé, milenci a jedna hrozná potvora z roku 2022 napsal, že se poprvé setkali tři roky předtím, než začali natáčet Přátele a pozval ji hned na rande, ale ona ho odmítla. Navrhla mu místo toho přátelství, na co měl on vyhrknout: „Nemůžeme být přátelé!“ Přesto se jimi během natáčení seriálu staly a vytvořilo se mezi nimi nerozbitné pouto.

Po vydání Perryho memoárů v listopadu 2022 ho Aniston nazvala „jedním z nejkrásnějších lidí, jaké jsem kdy znala“. Už dříve v říjnu herec řekl, že právě Jennifer ho podpořila nejvíce v boji s jeho démony závislostí na lécích a alkoholu, které se staly léty evidentními, ačkoli je kdysi, během natáčení seriálu, dokonale skrýval. Jejich blízké přátelství trvalo během celých deseti let natáčení Přátel, přičemž jej Aniston neustále podporovala v boji s jeho závislostí. „Nikdo nevyronil více slz pro Matthewa během nejtemnějších chvil jeho zápasů se závislostí jako Jennifer,“ řekl DailyMail.com jeden z blízkých přátel herečky. I proto není překvapením, že jeho skon tak těžko snáší. Snad jen potřebuji přijmout smutek v samotě a už brzy se ze ztráty přítele vzpamatuje.