Jennifer Aniston (54) opět vyráží dech. Fanouškům předvedla svou dokonalou figuru!

Svou postavou neustále vyráží dech. Americká herečka Jennifer Aniston (54) se již několik let přátelí s fitness trenérkou Rachel Katzman, se kterou spolupracuje i na jejích nejnovějších tréninkových videích. Na těch se ukázala ve sportovní podprsence a legínách, ve kterých předvedla svou úžasnou figuru.

Pro hvězdnou herečku nebyly poslední týdny vůbec jednoduché. Tak, jako fanoušky po celém světě, i ji totiž zasáhla zpráva o smrti jejího hereckého kolegy Matthewa Perryho, se kterým dlouhá léta pracovala na seriálu Přátelé.

V létě letošního roku však začala spolupracovat s její oblíbenou fitness trenérkou a dobrou kamarádkou Rachel Katzman. S tou natočila sérii tréninkových videí, na kterých předvádí několik cvičení, kterými si pomáhá k dokonalé figuře.

Tu předvedla i na nejnovějších záběrech, na kterých propaguje tuto spolupráci. Ve videu, které Katzman zveřejnila na svém profilu na sociální síti Instagram, se totiž ukázala ve sportovní podprsence a legínách, ve kterých opět ukázala, že vypadá stále úžasně.