Její mladistvý vzhled je fuč. Takhle dnes vypadá krásná Heather Locklear (61)

Její krása a půvab jsou minulostí! Herečka Heather Locklear (61) patřila ve své době ke slavným a žádaným kráskám. Přibývající léta a problémy se závislostmi či pošramocená psychika se však na jejím vzhledu nepěkně podepsaly. Paparazzi ji po dlouhé době dokázali vyfotografovat a jisté je, že už není tou sexbombou, jakou bývala!

Chodila s hvězdným Tomem Cruisem, miloval ji Mark Harmon nebo bouřlivák Tommy Lee. A nejeden muž o ní snil! Řeč je o herečce Heather Locklear, která se proslavila účinkováním v populárních seriálech jako Dynastie nebo Melrose Place.

Sexy blondýnka se i s přibývajícími lety udržovala ve skvělé kondici a její sex-appeal z ní vyzařoval na všechny strany. V roce 2008 však nastal jakýsi zlom. Známá herečka začala mít problémy s alkoholem, brala různé léky a k tomu se přidaly problémy se zákonem a psychikou. Heather se několikrát léčila na psychiatrii a projevily se u ní i sebevražedné sklony, píše Daily Mail.

Locklear se pochopitelně vyhýbá společenským akcím a veřejnosti. Nedávno ji však na ulici spatřili paparazzi. Herečka si vyšla na oběd se skupinou přátel. Na sobě měla pohodlné oblečení a ve tváři vypadala poněkud zničeně. Když si uvědomíme, čím vším si prošla, není divu.

Zdroj: Daily Mail