Jeden z nejtěžších týdnů prince George v jeho životě. Otec po jeho boku ale chybí

Syna prince a princezny z Walesu, prince George, čeká jeden z nejdůležitějších týdnů, co se týče jeho vzdělávání. Desetiletý královský potomek bude muset absolvovat v nejbližších dnech testy ISEB.

Zkoušky jsou rozděleny do čtyř testů – z matematiky, angličtiny (čtení, porozumění a gramatika), z verbálního uvažování a neverbálního uvažování. Standardní doba pro absolvování čtyř testů je 2 hodiny 15 minut a mohou být provedeny ve vlastní škole žáka nebo ve škole, na kterou se hlásí.

Zatímco otec prince George, princ William, je tento týden v Singapuru, aby se zúčastnil předávání cen , Kate zůstala v Británii, aby stála po boku jejich nejstaršího potomka a v této zkoušce ho podpořila. Princ George bude pravděpodobně do věku 13 let navštěvovat jeho školu Lambrook School.

Magazín Hello! uvažuje o dalším možném působišti britského prince. Může to být Eton College ve Windsoru, kde studoval princ William, nebo škola princezny Kate, která navštěvovala Marlborough College ve Wiltshiru.

Minulý rok manželka britského prince naprosto okouzlila svět na druhém ročníku slavnostního předávání cen, které se konalo v Bostonu. Fanoušky tak zarmoutil fakt, že letos bude na této události chybět.