Je to Bradův první skutečný vztah od rozvodu. Kdo je krásná dívka?

Vztah mezi hercem Bradem Pittem a Ines de Ramon, o kterém se šeptá už přes rok, začíná být vážný.

Alespoň to tvrdí zdroj pro magazín People, herec má být po boku designérky opravdu šťastný a jejich láska se viditelně posouvá dopředu.

59letý hollywoodský idol svůj vztah s 33letou návrhářkou oficiálně nepotvrdil a s novináři si dvojice hraje na schovávanou. Ale zdroj z okolí herce tvrdí, že je to vážné. „Je to Bradův první skutečný vztah od rozvodu,“ uvedl zdroj. „V kruhu známých ji představuje jako svou přítelkyni. Je hezké vidět, že se mu daří. Čas strávený s Ines ho velmi těší.“

Začátkem měsíce se Pitt objevil na akci LACMA Art+Film Gala v Los Angeles. Přestože herec oficiálně fotografům nepózoval ani sám ani po boku nové lásky, na následné akci je bylo vidět oba, jak společně slaví. „Moc se milují,“ řekl očitý svědek o jejich společném vystoupení. „Smáli se a žertovali se všemi kolem a zdálo se, že se dobře baví.“

V létě spolu Brad Pitt a Ines de Ramon intenzivně trávili čas i v Evropě. Třiatřicetiletá kráska ho dokonce navštívila i během natáčení jeho nového filmu o Formuli 1. V listopadu 2022 je paparazzi poprvé bok po boku vyfotili v zákulisí koncertu v Los Angeles.

Ines de Ramon není zcela neznámou ženou. Tuto dámu znají zejména fanoušci Upírských deníků, protože je bývalou manželkou Paula Wesleyho (40). Dvojice se oddála v roce 2019 a momentálně se rozvádí.