Jde zase s kůží na trh! Tereza Černochová se odhalila v novém klipu. Ve vtipné písni účinkuje i Tonda Blaník

Zpěvačka Tereza Černochová s nahotou nikdy problém neměla. Je to už víc než dvanáct let, co se poprvé svlékla a to v rámci svého turné. Nyní jako kdyby se historie opakovala a bývalá členka skupiny Black Milk šla znovu s kůží na trh.

Dcera oblíbeného zpěváka Karla Černocha před lety účinkovala v populární kapele Black Milk, připomíná magazín Šíp. Naneštěstí ale jedna členka plivala špínu na druhou, a tak se Tereza rozhodla vydat na sólovou dráhu. A díky svému talentu po tatínkovi jí to jde docela dobře. Na svou hudbu ale neláká jen výborným zpěvem a talentem, ale i svým tělem. V minulosti se totiž vysvlékla, aby se nechala nafotit jako anatomický model krávy rozdělený na jednotlivé typy mas. Jednalo se o upoutávku na její turné, které bylo velice úspěšné.

A je tomu víc než dekáda a Tereza se rozhodla opět odhalit. A znovu v rámci propagaci své nové hudby. Konkrétně se jedná o singl „Pánev“, kde leží na stole obložená kousky sushi a na ňadrech má dvě gerbery. Klip vznikl pod taktovkou Romana Holého a mihne se v něm i zpěvačka Bára Poláková.

„Doufám, že touto písní pobavím všechny ženy, které pro své milované muže stojí u plotny za jakýchkoli okolností a připravují laskominy, aby zaujaly drahé polovičky,“ svěřila se Blesku umělkyně. „Píseň i video jsou tak trochu šílené, poťouchlé, trhlé. Doufám, že posluchače a diváky uvolní a udělají dobrou náladu v této nelehké době.“

V novém klipu se zpěvačka snaží vzbudit pozornost partnera, který má ale zájem spíše o jídlo. Nakonec celý příběh skončí tak, že přejedený Tonda Blaník, kterého hraje Marek Daniel, odpadne právě v rozkroku odhalené Černochové.

 „Doufám, že touto písní pobavím všechny ženy, které pro své milované muže stojí u plotny za jakýchkoli okolností a připravují laskominy, aby zaujaly drahé polovičky,“ svěřila se zpěvačka s tím, co za klipem stojí. Celý si ho můžete prohlédnout v tomto článku.

Zdroj: sip.denik.cz, blesk.cz, Youtube