Jaroslavě Obermaierové se splnil sen: Dostala prsten s brilianty

Není to tak dávno, co si v jednom ze svých rozhovorů oblíbená herečka a představitelka drbny z Ulice, Jaroslava Obermaierová, postěžovala, že nikdy nedostala žádný šperk s briliantem. Ve svém životě jednoduše řečeno neměla štěstí na ty správné muže, kteří by ji nečím takovým obdarovali. Teď se rozhodla tento nedostatek napravit její kamarádka, a koupila jí prsten s brilianty a rubíny.

Jaroslava Obermaierová si v posledních měsících často stěžovala na špatnou finanční situaci a hlavně nejistotu, která ji trápí kvůli vysokým cenám za energie, píše deník Blesk. Proto se zřejmě také její kamarádka rozhodla udělat jí alespoň trochu radosti, a koupila jí dárek, který si vždy přála.

„Mám radost,“ přiznala herečka, které vůbec nevadí, že tento prstýnek dostala od ženy a ne od muže. Pořizovací cena takového prstýnku se pohybuje v řádu tisíců korun. Herečka se netají tím, že vždy měla jen to, co si sama vydělala. Chlapi ji totiž na rukou nikdy nenosili. 

„A to se jich kolem mě jednu dobu točilo dost,“ prozradila v jednom ze svých rozhovorů pro deník Aha. Žádné brilianty po jejích nápadnících u ní doma nikdy nezůstaly. „Nejsem moc na šperky. Nemohla jsem je totiž například nosit při natáčení, protože to u některých postav nebylo možné. Ani na divadle,“ vysvětlila herečka.

Briliant si ale vždy přála. Nikdy jí na něj ale nezbylo. „Všechny vydělané peníze šly do chalupy, kterou jsem zdědila. Dvacet let jsem ji rekonstruovala k trvalému bydlení,“ popsala herečka fakt, kam investovala všechny vydělané peníze.

Zdroje: Aha, Blesk