Jaroslava Obermaierová (76) o novém natáčení: V Ulici jí chybí parťák…

Herečka Jaroslava Obermaierová (76) má za sebou aktuálně první natáčecí den seriálu Ulice. Hraje v něm už neuvěřitelných 18 let drbnu Vilmu Nyklovou, která patří k jádru celé Ulice. Scenáristé se také rozhodli, že už Jaroslava nemusí nosit paruku, což herečka vítá s radostí.

“Mám to tady ráda,“ pěje ódy na hostivařské ateliéry Obermaierová. Pamatuje si několik scén, které byly nějakým způsobem vtipné.

“Třeba jak jsem kolegyni Marii Ludvíkovou trefila koblihou do nosu a ona vypadala jako pocukrovaná,“ prozradila Blesku herečka, která by si prý za parťáka zvolila někoho ze zesnulých kolegů, například Václava Postráneckého. “Toho bych moc chtěla. Ale všechno je to pryč,“ přiznala smutně Blesku.

Jaroslava hrála také dvě dekády v divadle E. F. Buriana, ale aktuálně se na prkna vracet nehodlá. Její postavě v Ulici navíc scenáristé nechali přirozený vzhled a přestala nosit paruku.

„Jsem ráda. Trochu se vždycky před natáčením namaluju doma a tady mi maskérka jen upraví vlasy. Naštěstí moc nešedivím, jen občas mi udělají melír,“ chválí si rychlý proces Obermaierová, které se v novém roce vlila do žil nová energie po loňských zdravotních problémech.

„Trochu jsem zase přibrala. Nechutenství, kterým jsem trpěla dlouhé měsíce, skončilo. Na Silvestra jsem snědla šest chlebíčků. Já je miluju. A na Nový rok jsme byli pozvaní k Jiřině Bohdalové a tam přivezla chlebíčky manželka Rudly Jelínka,“ popsala vstup do roku 2023 herečka, které dělají vrásky na čele také drahé energie a nízký důchod, jak svěřila deníku Aha!.

Tak přejeme další spokojené roky v Ulici a hlavně zdraví.

Zdroj: Blesk, Aha!