Jaromír Nosek (44) si postěžoval na dnešní filmové poměry a svěřil se, s kým si ho stále pletou

Herec Jaromír Nosek (44), o němž se v poslední době mluví především v souvislosti s jeho netradiční účastí v pořadu Výměna manželek, se rozhovořil v talkshow Limuzína o filmových poměrech. Spousta lidí si ho může pamatovat z filmu Rebelové, ve kterém tehdy jako 22letý začínal. Jak se ale herec svěřil, do povědomí veřejnosti se dostal spíše díky jiné roli.

„Dodnes na mě ale lidé pokřikují hlavně: ‚Jé, to je ta bukvice z Účastníků zájezdu!‘ Na jednu stranu si říkám, že to je super, že jsem to asi pěkně zahrál. Ale u šesté nabídky na rande s nějakým chlapcem už to pro mě začalo být trochu smutný,“ prozradil.

Dále se rozhovořil o tom, jak to u filmu momentálně funguje. „Dříve to bylo co se týká filmů jiný. Dneska se u nás natočí patnáct komedií za rok se stejnými herci a člověk v tom má už trochu bordel,“ uvedl jeho slova deník iDnes.

Zatímco dříve si režisér mohl do svého filmu zasahovat, jak chtěl, a to i z hlediska hereckého obsazení, dnes tato role v podstatě připadá producentům, kteří se za film rozhodli zaplatit, postěžoval si dále Nosek. „Pokud s tím režisér nesouhlasí, producent mu řekne, že to je v pořádku, ale že to tedy bude točit někdo jiný,“ dodal k dnešním poměrům, se kterými moc nesouhlasí.

Jaromír se také rozhovořil o tom, že mu byla nabídnuta účast v reality show Survivor, kterou musel údajně odmítnout kvůli jiným pracovním povinnostem. V souvislosti s tím prozradil, že si ho lidé neustále pletou právě s jedním z účastníků této soutěže. A tím není nikdo jiný než moderátor Tomáš Zástěra (42). „Už to tak máme léta. Je to dost humorný, často se tomu spolu smějeme,“ zavtipkoval k jejich údajné podobě.

K té se před lety vyjadřoval také sám Zástěra, kterého si s Noskem neustále pletli na festivalu v Karlových Varech.  „Neustále si mě tady pletou s Jaromírem Noskem, který je tady taky. Takže já jsem vlastně taky tak trochu herec. Lidé mě oslovují Jaromíre, myslí si, že jsem to já, a tím pádem si užívám té slávy Karlových Varů jakožto herec, což je skvělé,“ uvedl Tomáš vtipně pro Blesk.

Co myslíte vy? Jsou si tyto dvě celebrity podobné? Nebo mezi nimi žádnou podobu nevidíte?

Zdroj: iDnes, Blesk