Jaromír Jágr popsal srážku s tramvají: „Myslel jsem si, že je to můj konec“

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr měl dnes dopoledne ošklivou autonehodu. Srazil se s tramvají. Naštěstí se vše obešlo bez zranění a hokejista se na sociálních sítích k nehodě vyjádřil. Byla to jeho vina?

Podle vyjádření na Facebookovém profilu uznává hokejista svou chybu. „Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si tu druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já. Všiml jsem si jí půl metru přede mnou, na poslední chvíli,“ vysvětluje nehodu Jágr.

A jaké má z celé nehody pocity? „Myslel jsem si, že je to můj konec. Vždy jsem věřil, že vyšší moc má nade mnou ochranou ruku a dnes jsem se o tom znovu přesvědčil. Díky Bohu!,“ svěřil se Jágr fanouškům.

Hokejista je vděčný za to, že se celá nehoda obešla bez zranění. A to nejen jeho. „Co je ale nejdůležitější, že se cestujícím v tramvaji nic nestalo. Tímto bych tuto smutnou událost zakončil. A děkuji všem za pochopení a také za pomoc těm, kteří na místě zasahovali.

Jak uvedl deník Blesk, zkouška na alkohol byla negativní a hokejista nemusel ani navštívit nemocnici. „Na místo vyráželi záchranáři specialisté pro urgentní medicínu, s pacientem na místě sepsali negativní revers. Do nemocnice jet nechtěl, proto byl ponechán na místě,“ řekla Blesku mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

Zdroje: Facebook, Blesk