Jaromír Hanzlík dnes slaví své 75. narozeniny: Na svou narozeninovou oslavu pozval i Terezu Brodskou

Velký den je tady. Oblíbený herec Jaromír Hanzlík právě dnes slaví své 75. narozeniny. Jak sám dokázal, doma rozhodně sedět nebude a své narozeniny si hodlá užít na maximum. Večer ho totiž čeká velkolepá oslava se svými kamarády.

Tuto oslavu svolal již před několika dny a jak je zřejmé, všichni se na ni těší. Pozván byl například i režisér dokumentu o Hanzlíkovi, Viktor Polesný, který prozradil, že se na hercovy narozeniny těší a očekává opravdu velkolepou oslavu.

„Jdu na Jaromírovy narozeniny. Těším se na ně, bude to velké,“ prozradil pro deník Aha režisér Viktor Polesný. To je jedna z hlavních osobností, kteří se podíleli na tvorbě dokumentu, který o minulém víkendu odvysílala Česká televize. „Teď jsme si od natáčení jen volali, uvidíme se na jeho narozeninách po delším čase,“ dodal.

Podle dostupných informací na narozeninovou oslavu pozval také Terezu Brodskou, kterou sice ze svého dokumentu téměř vyškrtl, ale podle některých informací se měli těsně před Vánocemi usmířit. Zda Brodská dorazí, není známo.

„Jaromír věří, že dorazí a moc by si to přál,“ řekl zdroj z hercova okolí. Dcera Hanzlíkovy bývalé partnerky a úspěšné herečky Jany Brejchové ním totiž veřejně mnoho let válčila a jejich vztahy byly dlouhou dobu na bodě mrazu, píše web Prima ženy.

Zdroje: Aha, Prima ženy