Jana Stryková si postěžovala na partnera. Jde o děti!

Herečka Jana Stryková (43) už nějakou dobu tvoří pár s vnukem slavného zpěváka Waldemara Matušky (†76), zvukařem Matějem Matuškou (42). V roce 2014 se jim také narodil syn Jáchym.

Proslýchá se však, že to mezi nimi není doma úplně nejlepší a že mezi sebou mají drobné konflikty. Na vině jsou děti! Matěj by totiž údajně chtěl další, o tom ale herečka nechce ani slyšet!

„Druhé dítě momentálně v plánu není, Jáchym totiž vydá za tři děti,“ uzavřela to herečka podle deníku Blesk, a tím smetla Matuškovy žádosti ze stolu. Jak se zdá, doma mezi nimi tedy panuje poměrně napjatá atmosféra.

Ani jindy však Stryková svého partnera příliš nešetřila. „Můj partner mi kytky moc nenosí, ale mně to nevadí, když chci, tak si ji bez problémů koupím sama,“ postěžovala si na nedostatek romantiky.

Nenajde si tedy herečka brzy náhradu? Momentálně natáčí seriál Šéfka, v němž hraje po boku herce Stanislava Majera (43), uvedl server NašeHvězdy. Ten to s ženami prý velmi umí, a tak je jen otázkou, jestli zvládne herečka jeho charismatu odolat.

Zdroj: nasehvezdy.cz, Blesk