Jana Paulová zazářila v modrých šatech: Sexy kočka s bujným dekoltem

Tak tentokrát Jana Paulová (67) opravdu zabodovala. Jak sama herečka přiznala, poprvé za svůj život na sebe oblékla večerní róbu v modré barvě. Herečce to neskutečně slušelo a sklízela jednu pochvalu za druhou. Co ale všechny překvapilo, byl její bujný dekolt!

Jana Paulová je důkazem toho, že stárnout se dá s grácií a pokorou a především s úsměvem. Její rozzářený obličej od ucha k uchu je důkazem. Její věk by jí odhadoval jen málokdo a jak samotná herečka dokazuje, i stáří se dá užívat na maximum.

Víte, jak bylo to mládí náročný… Čím jsem starší, tím víc sleduju věci z odstupu. Divadlo, setkávání s publikem a kolegy je úžasné, ale omezit svůj život jen na hraní, by mi bylo líto… Teď jsem mnohem šťastnější. Paradoxně je pro mě stárnutí příjemnější,“ svěřila se Jana Paulová v rozhovoru pro Aha.

Ale nyní zkušená herečka dokázala, že umí sebe, své fanoušky, ale i kolegy překvapit. Při moderování Karlínského plesu totiž dokázala, že i po šedesátce dokáže být neskutečně sexy! „Ještě nikdy jsem na sobě takovou róbu neměla, tak musím v sobě najít občanskou statečnost v ní vystoupit,“ okomentovala se Jana pro Blesk. Spíš, než občanskou statečnost si měla vzít lékárničku. Její dekolt byl skutečně odzbrojující a nebylo by divu, kdyby nejeden muž od Jany první pomoc potřeboval. „Když s Vaškem spolu zrovna nehrajeme, tak spolu aspoň moderujeme. Takhle vypadaly naše sobotní pracovní montérky,“ okomentovala společné fotky s Václavem Vydrou Jana.

Zdroje: Blesk, Aha