Jana Paulová se pochlubila svou milovanou vnučkou: V náručí drží uzlíček štěstí!

Už přes rok je herečka Jana Paulová babičkou. Její dcera Anežka, která žije na Normanských ostrovech, porodila dceru Allegru Janu. Kromě toho, že je Jana skvělou herečkou, je ještě mnohem úžasnější babičkou. Svou babičkovskou roli si maximálně užívá a přiznává, že čas trávený s vnučkou je pro ni odpočinkem.

Celé léto se herečka snažila trávit se svojí rodinou. Je o ní známo, že o sobě hodně pochybuje. Jako babička si je ale víc než jistá. Její vnučka byla pojmenována po ní, a proto se jí snaží věnovat veškerý svůj volný čas. Snaží se tím pomoct své dceři, se kterou se často nevidí. Když už se za nimi Paulová vydá, chce být co nejvíce nápomocná.

Jako babička funguje na jedničku. Paulová se pochlubila, že její vnučka má tatínka původem z Velké Británie a její jméno v překladu znamená radostná nebo šťastná. „Má britského tatínka a její jméno znamená šťastná nebo také veselá a radostná. To druhé jméno prý dostala po mně,“ řekla nadšeně pro magazín Lifee

Ve svých 67 letech je také aktivní cestovatelkou. Dovolenou přes letní měsíce trávila v Řecku, kam se také ráda vrací. „Projela jsem Řecko docela poctivě, včetně mnoha ostrovů, a našla pro sebe i rodinu místo, kde umím odpočívat,“ pochlubila se herečka.

Zdroje: Blesk, Lifee, Aha, Instagram