Jana Paulová oslavila s manželem neuvěřitelné výročí a pochlubila se fotkou z mládí

Jak už jsme zde několikrát psali, manželství delší než 10 let je v dnešní době už docela veliká vzácnost. O to více překvapí manželské páry, které spolu oslaví dnes již pro mnohé dost abstraktní číslo společného soužití. Jedno takové si v tomto týdnu připomněla i herečka Jana Paulová (66) se svým manželem.

Jana Paulová a hudebník Milan Svoboda se seznámili v době, kdy herečka ještě studovala DAMU, tedy v roce 1975. O rok později školu dokončila a v roce 1977 se s Milanem vzali. Následně si pořídili 2 děti a ve spokojeném vztahu jsou až dodnes. Zní to až moc krásně? Ono také asi nejspíše je, neboť snad nikdy média neprobírala jakékoliv jejich hádky či spory, Jana také nedávno médiím řekla, že si na žádnou krizi v manželství ani nevzpomíná.

Na svůj Instagram herečka k úžasnému 45. výročí svatby zveřejnila fotografie, na kterých je nejen vidět jejich vzájemná láska, ale taktéž i fakt, že se za celou tu dobu prakticky vůbec vzhledově nezměnili.

„Tak s tímhle chlápkem se dneska oficiálně tahám 45 let (neoficiálně 47) a furt je to neskutečná sranda a furt ho neskutečně miluju,“ svěřila se Jana v popisku, čímž rozněžnila úplně všechny sledující, kteří doteď zasílají jednu gratulaci za druhou. Našlo se dokonce i pár takových, kteří budou brzy slavit či už oslavili ve svazku stejné číslo, mnoho dalších by si to zase přálo.

Janiny fotografie, vyznání a vůbec způsob jejich soužití se tak pro mnohé stávají velmi dobrou inspirací pro vlastní vztah a oba ukazují, že ani po takové době nemusí manželství zevšednět, jak se všude možně tvrdí. S žádným účinným receptem se však bohužel ani jeden nesvěřil. A jak to máte ve vztahu vy, jste-li v nějakém? Jak dlouho jste spolu a co vás v partnerství udržuje? Máte vy nějaký zaručený návod, jak spolu vydržet co nejdéle?

Zdroj: Instagram, Wikipedia