Jana Paulová (67) a Václav Vydra (66) mají pech: Setkání po 28 letech nevyšlo! Zhatil ho covid

Herečka Jana Paulová (67) a herec Václav Vydra (66) se bohužel museli vzdát premiéry hry Nikdy není pozdě, na kterou se už nemohli dočkat. Pár známý z Troškových Kameňáků se měli sejít po 28 letech na jevišti divadla Kalich, jejich plány však nevyšly, píše Blesk.

Jana Paulová měla pozitivní test na koronavirus, což jí pěkně zkazilo náladu. Spolu s Václavem Vydrou se už nemohli dočkat premiéry, která se přesunula na 17. březen. „Ten milostný příběh není vůbec jednoznačný, má velmi překvapivé momenty,“ prozradila herečka.

V Kameňáku si spolu herci zažili spoustu momentů, na které rádi vzpomínají. „Ty postelové scény jsme točili celý týden ve vilce ve Slivenci na kraji Prahy. A jelo se rovnou na ostro. Zdeněk Troška si je pak rozdělil do celého filmu. A byla to docela fuška,“ prozradil Vydra, který hrál policejního šéfa Pepana. „Mockrát jsme vraceli záběr, protože mi byly vidět trenky. Tak jsem si je nakonec dobrovolně sundal a lehl si nahý na Janu, s tím, aby mi prominula,“ dodává se smíchem.

Tato premiéra měla být pro Václava Vydru novinkou, jelikož v divadle Kalich ještě nikdy nehrál. Jana Paulová zde hraje již dvacet let. Oba herci si hru Nikdy není pozdě zahrají ještě i v létě na scéně pod Žižkovskou věží.

Zdroj: blesk.cz, Instagram