Jana Adamcová (50): „Jako bývalou mluvčí pana Babiše mne nikdo nezaměstná“

Tak proběl rozvod, nebo ne? Mezi manželi Janou (50) a Jiřím Adamcem (54) se situace velmi zklidnila. Dvojice se sice má údajně rozvádět, ale nakonec se dle slov obou aktérů nic neděje. Oba přitom říkají, že pracovně jsou na tom všelijak. Jak tedy žijí?

Režisér Adamec si vzal o dost mladší moderátorku Janu před 17 lety. Dvojice spolu ale žila celkem 30 let a vypadalo to, že jim to klape. Vše se ale otočilo minulý rok.

Jiří i Jana tak nejspíš žijí své životy každý zvlášť a oficiality prozatím neřeší, vycházejí spolu dobře, jak jsme psali zde. A také není proč spěchat. Adamec už je v důchodu a návrat do práce neplánuje. „Není už o mě zájem,“ přiznal. Jak napsal Blesk, jeho poslední dílo s názvem Léto s gentlemanem bylo navíc propadákem a musel ho hradit ze svého.

Naproti tomu Jana pracuje jako asistentka Babišova poslance Pavla Růžičky. „Nestěžuji si. Jako bývalou mluvčí pana Babiše mne nikdo nezaměstná. Můžu si za to sama, ale nelituji. Byla to zkušenost, se kterou jsou samozřejmě holt spojeny i následky,“ krčila rameny Adamcová, která si přeje odjet do milované Kolumbie.

Tak třeba si to dvojice ještě rozmyslí a rozhodnou se pro druhou šanci.

Zdroj: Blesk, Aha!