Jan Révai bije své děti vařečkou. Publikum si tím nezískal

Český herec a tanečník Jan Révai vystoupil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, kde se mimo jiné svěřil se svým způsobem výchovy dětí. Od publika se ale pochopení za to, že bije děti vařečkou, nedočkal.

Jan Révai má dva syny, Jakuba a Matěje. On sám byl v dětství a později i mládí poměrně těžkým oříškem pro své rodiče. Jeho maminka měla jasnou metodu, a tou byla vařečka, jak řekl herec a on k ní inklinuje také.

Tuto výchovnou metodu přenesl herec i na své dvě děti. V publiku ale nebylo pro tento styl trestů pochopení. „Tady jsem slyšel ježíš. To neděláte doma nikdo?“ zeptal se herec překvapeně po reakci publika v pořadu 7 pádů Honzy dědka.

Zda s výchovnou metodou alá vařečka souhlasí jeho partnerka Zuzana Šulajová je otázkou. Sám Révai přiznává, že on sám se vařečky velmi bál a mamince utíkal.

Zda k něčemu tato poněkud tvrdá výchovná metoda byla, je také na diskuzi. Připomeňme, že Révai byl podle webu Sedmička ve vězení, kde si odseděl trest za vykradení benzínky. To byl ale floutek!

V dnešní době se ale zase spíše rodiče přiklánějí k tomu, že fyzické tresty v žádném případě neuznávají a řeší se vše jen domluvou. Asi i zde je nejvhodnější zlatá střední cesta. Každý extrém je špatný, a následky mohou být trvalé. Nějaký řád by ale přece jen měl být nastaven, ale vařečka v roce 2023? Jaký je váš názor, podělte se s námi do komentářů.

Zdroj: 7 pádů Honzy dědka, Extra, Instagram