Jan Maxián (39) se bude podruhé ženit. Vyzradil to Leoš Mareš

Jméno Jan Maxián je hojně slyšet v našem dabingu. Dá se říct, že Jan patří mezi nejobsazovanější dabéry v naší zemi. Svůj hlas propůjčil například Frodu Pytlíkovi ze série Pán prstenů, upíru Edwardu Cullenovi, Thorovi z marvelovek nebo kreslenému Spongebobovi v kalhotách. Také se účastnil soutěže Tvoje tvář má známý hlas a nejnověji se objevuje v soutěži Máme rádi Česko, coby klávesista kapely Maxiband.

Jan si svoje soukromí dost hlídá, na svůj Instagram přidává jen velmi málo příspěvků ze svého soukromí, dokonce o něm nenajdete ani moc článků. Teď se však jeden po dlouhé době objevil a může za to Leoš Mareš. Redakce časopisu Blesk totiž velmi pozorně poslouchala včerejší Ranní show na Evropě 2, kde Leoš propálil, že se Jan zasnoubil se svou novou přítelkyní. Hudebník se totiž v roce 2020 rozvedl se svou bývalou ženou Lucií, matkou jejich dcery Rebeky Nely (11).

Jan a Lucie přitom měli tajnou exotickou svatbu na ostrůvku nedaleko Afriky, psal v roce 2012 deník Aha. V té době už byla Rebeka na světě a dvojice tak jejich rodinu ukotvila ještě formálně. „Svatba nás napadla asi deset nebo devět dní před odletem. Nejdřív jsme zjišťovali, jestli se v cizině můžeme vzít a co je k tomu vše potřeba zařídit, aby se tak mohlo stát,“ řekl tehdy Jan s tím, že si okamžitě objednali prstýnky a šaty a obřad stihli zařídit i za tak málo dní. Svatbu si pak zopakovali ještě v Česku kvůli svým rodinám, a to na Vyšehradě.

Vyšehrad zřejmě patří k Honzovým oblíbeným místům, protože současné zásnuby proběhly právě tam. Jan to řekl přímo v živém vysílání rádia. „Měli jsme zrovna včera takový výročí, dost symbolický den, tak se to nějak stalo, že to proběhlo tak narychlo,“ prozradil dabér, když se s ním Leoš Mareš spojil. Právě Leoš může za to, že se o zásnubách teď ví. Podle informací časopisu Blesk se Leoš s Janem potkal v luxusním zlatnictví Cartier. A jelikož byl Honza přistižen při činu, nezbývalo mu, než kápnout božskou.

„To bys ani nevěřil – rozhodl jsem se, že se zasnoubím, přišel jsem si pro zásnubní prsten,“ cituje Janova slova Blesk. Leoš pak ve vysílání řekl, že ještě ten den po 11. hodině v noci mu přišla zpráva: „Ahoj Leoši, tady Honza, stalo se, řekla ano.‘ Takže já vám to dneska můžu říct,“ radoval se Leoš. Jan ctí soukromí své přítelkyně, a tak neprozradil víc, než bylo nutné. Žádost o ruku byla intimní, takže ta nejkrásnější.

Doufáme, že to druhé manželství už bude pro Honzu to pravé.

Zdroje: Blesk, Aha!