Jan Bendig se před Slavíky stal obětí nechutného útoku! Cizí muž ho posypal moukou a počastoval nadávkou

Galavečer předávání cen Český slavík byl nejen přehlídkou skvělých šatů, úžasných umělců a emocí, ale také, bohužel, příležitostí pro jednoho cizince. Ten svou šanci využil na červeném koberci před Hudebním divadlem Karlín, aby zostudil zpěváka Jana Bendiga.

Když Jan ve svém stříbrném obleku pózoval fotografům, společnost mu dělal jeho partner Lukáš Rejmon. Za pár vteřin se z přihlížejícího davu vynořil neznámý muž a na zaskočeného Jana vysypal pytlík mouky. Na to ihned utekl, Lukáš se za ním chtěl zřejmě rozeběhnout, ale raději se věnoval otřesenému Honzovi. Video z incidentu můžete shlédnout zde.

Kromě toho měl na Honzu vyhrknout nadávku „Cikáne“, jak informuje zpravodaj iDnes. Zpěvákovi z toho očividně nebylo dobře, i když se před fotografy snažil působit v pohodě. Setřásl ze sebe přebytečnou mouku a zamířil do divadla. Čekalo ho totiž vystoupení se svou kamarádkou Monikou Bagárovou. Honza se v zákulisí psychicky zhroutil. Na vzpamatování neměl ale moc času. Převlékl se a šel na věc.

Je naprosto nepochopitelné, co si tímto chtěl ten dotyčný člověk dokázat, jaká zlost ho musela k tomu činu dohnat. Nerozumí tomu ani sám Honza, který se k celé situaci vyjádřil na svém Instagramu. Celý text vložil do několika snímků, které si můžete prohlédnout výše. Jeho závěr je trochu překvapivý, ale asi se to snaží jen odlehčit.

Jeho přítel byl ale v naprostém šoku a Honza po té, co k tomu došlo, také. „Honza je úplně v háji. Co kdyby to byla kyselina. Já se tu klepu v šatně a ochranka žádná,“ prohlásil Rejmon pro redakci Extra. Honza ale žádnou odvetu neplánuje.

Zdroje: Tv Nova, iDnes, Extra, Instagram