Jan Bendig opět zklamal fanoušky. Přesunul velký březnový koncert kvůli psychické nepohodě

Po té, co vyšlo najevo, že moučný útok na Jana Bendiga během loňského předávání cen Český slavík by měl, podle vyšetřování policie, být jen nahraný, se ke zpěvákovi otočilo zády několik jeho fanoušků. Ti, co zbyli, posílají Honzovi sílu skrze jejich zprávy. Jenže teď se zdá, že i ty dokázal Honza zklamat.

Dnes totiž na svém Instagramu sdílel další velké oznámení. Zatímco v tom předchozím přísahal, že s moučným útokem opravdu neměl nic společného, v tom dnešním odložil svůj velký březnový koncert v pražském O2 Universu. „S opravdu velkou lítostí musím můj velký koncert v pražském O2 universu, který se měl konat v sobotu 16. března, bohužel přeložit na nový termín, a to na sobotu 30. listopadu tohoto roku,“ napsal zpěvák. Důvod zpočátku tajil, nejdříve své fanoušky ujistil, že zakoupené lístky měnit nemusí a že dorazí i ti samí hvězdní hosté.

Důvodem pro odklad je samo sebou kauza mouka, která nyní hýbe českých mediálním světem. „Ačkoliv si stále stojím za tím, že v ní nemám prsty, tak mi tato kauza vzala neskutečně moc energie a psychické pohody, kterou jsem potřeboval na následné taneční i pěvecké zkoušky,“ svěřil se Honza, který si pro návštěvníky připravil přes 2,5 hodiny dlouhou show, během které bude nejen zpívat, ale i dělat náročná artistická čísla.

„Koncert chci velkolepý, větší než byl ve vyprodaném loňském Fórum Karlín a hlavně si ho chci s vámi naplno užít. To mi ale stav mojí duše neumožňuje a jsem myšlenkami někde úplně jinde. Nechci pro vás udělat koncert, při kterém to nebudu prostě já. Tenhle koncert je můj vysněný sen a cíl. Všechna moje práce právě směřovala k tomuto momentu, a proto na něm chci být stoprocentní. Chci, ať ze mě cítíte radost, emoce a energii, to bohužel v mém současném duševním i psychickém stavu nejde,“ omlouvá se zpěvák. Jenže někteří jeho fanoušci z toho moc nadšení nejsou.

„Já se omlouvám, ale tohle je trošku moc. Chápu, že kauza určitě pro vás není moc příjemná, ale než jste se rozhodl si oddychnout, pomyslel jste na fanoušky který nejsou z Prahy a předem už mají zaplacený hotely? Například já letím z Anglie a moje sestra z Moravy. Letenky a hotel zaplaceny. Takže doufám, že je možnost vrátit lístky na koncert protože tohle je vyloženě výsměch,“ napsala zklamaná sledující. K ní se přidali i další, kteří teď zvažují, jestli ten den do Prahy opravdu jet a udělat si jen obyčejný výlet.

Jiná sledující si zase myslí, že se Honza měl zachovat jako větší profesionál a ne se hned ze všeho hroutit. „Jestli si to neděláte ještě horší? Kauza „mouka“, ať je to tak, nebo tak, to víte vy sám moc dobře, tak ale koncertu by jste měl postavit jako čelem, jako chlap,“ řekla upřímně a i k ní se přidali další jiní myslící si to samé. Je pravda, že Honza o sobě říká, jak je silný člověk, jenže počet jeho psychických nepohod a zhroucení tomu moc neodpovídá.

Zdroje: Instagram