Jakub Prachař nechápe, čím zaujal svou přítelkyní Saru Sandevu. Ta ho ale prostě miluje

Na Jakuba Prachaře má každý svůj vlastní názor. Jedni ho zbožňují pro jeho originální humor, herecký a hudební talent, jiní ho nesnáší za jeho neomalené projevování se v televizních pořadech (viz. soutěž Máme rádi Česko). Jedno mu ale nejspíš závidí aspoň většina lidí. Jeho krásnou přítelkyni, herečku s makedonskými kořeny, Saru Sandevu.

Pak jsou ještě lidé, kteří nechápou, co na něm taková hezká holka sakra vidí. Už jsou spolu chodí zhruba 3 roky a i pro Jakuba je toto téma stále záhadou. „Nerozumím tomu dodnes, na co jsem ji sbalil. A mnohokrát jsem se ptal, jestli by nechtěla zažít něco exkluzivnějšího. Ale ona říkala, že mě miluje. Mě to dojímá. Ale já ji teda miluju za to, že mě vzala na milost,“ svěřil se Jakub v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, který včera běžel na Primě.

O jejich lásce se veřejnost dozvěděla z časopisu Blesk. Jeho redakce je v srpnu 2021 přistihla jak se k sobě dost mají na tiskovce televize Prima. Dvojice totiž v té době natáčela seriál Dvojka na zabití a zatímco v něm se moc nemusí, v realitě mezi nimi přeskočila jiskra. Sara později přiznala, co ji na Jakubovi tak upoutalo a že nad věkovým rozdílem vůbec nepřemýšlí.

„Já jsem opravdu nad věkem nikdy moc nepřemýšlela, ale vždycky jsem se tedy kamarádila a bavila se staršími lidmi, ale nevím, čím to je. A zrovna Jakub má v sobě mladý elán, u něj to není vůbec poznat, že je starší,“ citoval její slova o několik dní později znovu časopis Blesk. Jakub tehdy vypadal skvěle, kvůli roli shodil přebytečná kila. Ty však už má zase zpět, ale svou lásku prý ujišťuje, „že to bude zase jako dřív,“.

Kuba se Saře pochlubil i svým velmi, pro muže, neobvyklým koníčkem. Rád háčkuje. Naučila ho to jeho babička a on to zase naučil svou dceru Miu. V mládí háčkoval míčky hakisáky a prodával jeden za 250 korun. Saře pak dokonce uháčkoval béžovou šálu. A kdo ví? Třeba je i tohle jeden z Jakubových podob, která půvabné herečce imponuje.

Zdroje: 7 pádů Honzy Dědka, Blesk