Jakub Prachař jako malý jedl syrová vejce ve skořápce. Pro roli mimozemšťana se mu to teď hodí

Tohle trochu zní tak, že u Prachařů byla nouze o pořádné jídlo. Ale nebojte, nic takového není pravda. Jakub Prachař měl jen v dětství velmi rád hady, a tak se je zřejmě snažil napodobovat. Prozradil to v rozhovoru pro časopis Blesk, který ho zastihl na premiéře nového filmu Franta mimozemšťan.

Film má na svědomí režisér Rudolf Havlík a kromě Jakuba do něj obsadil třeba Terezu Rambu, Petru Hřebíčkovou nebo Filipa Březinu. Film byl dnes uveden do kin a podle recenze na webu Novinky to nevypadá na žádnou velkou hitparádu v oblasti našich komedií. Příběh se točí kolem postavy Franty (Prachař), do kterého se převtělí mimozemšťan.

A právě v této roli Jakuba čekal nelehký úkol – sníst syrové vajíčko se skořápkou. „Jsem v podstatě takový mimozemšťan, takže mi role nedělala žádný problém. A sníst syrové vejce i se skořápkou taky ne. Jako malý jsem měl rád hady a naučil jsem se kvůli tomu jíst syrová vejce, stal se ze mě pojídač vajec. Nejradši mám s bílou skořápkou, s hnědou se hůře tráví,“ prohlásil Jakub pro časopis Blesk s tím, že věří tomu, že ve vesmíru nejsme sami. Pokud ano, byl by zklamaný.

Na premiéru vzal Jakub svou lásku Saru Sandevu, sestru Marianu Prachařovou a maminku Danu Batulkovou, která, podle informací webu Expres, vyvedla svého přítele Ondřeje Zajíce. Zdá se, že oba zažehnali krizi, o které se loni spekulovalo. Někteří možná ani netušili, že Dana s někým chodí a ti, kteří to tušili, si mysleli, že už nechodí. Zajíc se totiž ve společnosti moc neukazuje. Vyostřit se to mělo v době, kdy Ondřej požádal Danu o ruku, ta ho ale odmítla.

Zdroje: Blesk, Expres, Novinky