Jaké se staly trapasy na udílení cen Grammy. Nechyběly vykukující bradavky, roztržené šaty či napresované vnady

65. ročník udílení cen Grammy byl jednoznačně jeden z výjimečných večerů, na kterém se shromáždily hvězdy z celého světa, aby ocenily a oslavily osobnosti hudebního průmyslu. Pro některé je to zároveň příležitost předvést se na červeném koberci v nějakém velkolepém outfitu. Ne vždy však vybrané oblečení sedí a drží tak, jak by si člověk představoval. Daily Star uvedl výčet celebrit, které v předchozích ročnících Grammy výběr oblečení pořádně potrápil.

Kim Kardashian upadla celá kapsa

V roce 2015 se na červeném koberci objevila hvězda reality show a podnikatelka Kim Kardashian. Vynesla zlaté šaty od Jeana Paula Gaultiera, které jí vybral její tehdejší manžel Kanye West. Navzdory tomu, že Kim v šatech vypadala úchvatně, přiznala, že jí připravily pár horkých chvilek. Šaty prý byly z velmi tenkého materiálu a měly tendenci se trhat. Což se nakonec i stalo a Kim se prý utrhla a spadla celá kapsa. Její tým pak musel přispěchat s jehlami a špendlíky a narychlo dát šaty zase do pořádku.

Taylor Swift a díra v podpaží

Na předávání cen Grammy v roce 2021 se mluvilo o zpěvačce Taylor Swift, která si odnesla cenu za album roku za své osmé studiové album Folklore. Po převzetí ceny na konci večera Taylor pózovala na červeném koberci. Květované šaty, které měla na sobě, se jí však pod pravým ramenem roztrhly, což stačilo k tomu, aby se následující den dostala na titulní stránky novin.

Lady Gaga vyvětrala výstřih

V roce 2015 zazářila Lady Gaga ve stříbrných šatech. Díky velkým rozparkům vystavila na odiv svá stehna a hluboký výstřih zase zvýraznil její přednosti. Když pak zpěvačka pózovala před fotoaparáty, výstřih neuhlídala. Šaty jí na jedné straně sklouzly a vykoukla jí bradavka. Poté, co si toho všimla, ihned látku urovnala. Dlužno říci, že popová diva své bradavky ukázala již tolikrát, že to snad nepřekvapilo ani ji samotnou.

Camila Cabello a mačkání prsou

Kubánsko-americká zpěvačka Camila Cabello zvolila v roce 2018 červené přiléhavé šaty, ve kterých sršela sebevědomím. Když však Camila na koberci poskytovala rozhovor, musela se rychle odvrátit od kamery a ve spěchu moderátorovi vysvětlila: „Vydržte, musím si zmáčknout prsa.“ Její akce rovnání prsou trvala snad pouze zlomek vteřiny a kdyby to nijak nekomentovala, nikdo by pravděpodobně ani nic nepostřehl.

Zdroje: Daily Star, YouTube, Instagram, Twitter