Jaká matka, taková dcera. Starší dcera Kubelkové Natálie se pochlubila žhavými fotkami v plavkách

Zatímco někteří se na plavkovou sezónu teprve připravují, modelka a moderátorka Iva Kubelková se svou starší dcerou Natálií Jiráskovou má dokonce focení plavkové kampaně za sebou.

Prvními snímky z plavkové kampaně se pochlubila osmnáctiletá dcera Kubelkové na svých sociálních sítích.

SourceVapes is a premium American vape rhealin könyvei that makes one-of-a-kind portable atomizers for concentrates. The new Source 10Cig,.

 „Už brzy nová kampaň, zde je malá ochutnávka,“ pochlubila se žhavými snímky Natálie. Jak se ale říká: jaká matka, taková dcera a plavkové snímky se podělila i oblíbená moderátorka.

 „Tak já vám tu plavkovou sezónu letos zahájím trochu dřív no, když už jsem tady.“

A stejně jako Iva, tak i Natálie se pyšní úžasnými mírami. „Pohled pro Bohy na bohyni,“ chválí snímky obou žen fanoušci.

Není to ale poprvé, co se Kubelková podělila o plavkové fotografie s dcerou. Před rokem na svůj Instagram sdílela podobné fotky, ale s mladší dcerou Karolínou. Bohužel se ale tenkrát modelka s příliš kladnými ohlasy nesetkala.

 „Moje zlato,” napsala modelka ke snímku, na kterém je zachycena mladší dcera v momentě, kdy jí omývají vlny. Netušila ale, co takovou momentkou způsobí a ihned se pod ní začaly objevovat komentáře, které úplně pochvalné nebyly.

V sekci komentujících se totiž sešlo několik puritánů, kteří sympatické moderátorce vyčetli to, v jakých pózách svou dceru fotí.

„Asi bych byla opatrnější při fotografování nezletilé dcery v plavkách, viz komentáře některých můžu zde, ale je to na vás,” napsala například jedna z komentujících.

„No jo, mamince už se začíná krabatět krk, tak holt musí vystavit mladší masíčko. Ale ve třinácti letech by měla mít holčička jiné starosti, než jak se vyšpulit do objektivu,” přidal se další.

Jak se ale často říká: podle sebe, soudím tebe. Naštěstí si maminka dvou dcer z negativních komentářů nic nedělala. Ostatně, vždycky se někde najde nějaký ten prudič.

Zdroj: Instagram