Jaká matka, taková dcera: Lucie Zedníčková je pyšná, Amélie jde v jejích stopách

Herečka Lucie Zedníčková nemůže být pyšnější. Její dcera Amélie Pokorná se vydala v jejích šlépějích a také se věnuje herecké kariéře. Před časem se dokonce setkala na place s nevlastním dědou, známým hercem Pavlem Zedníčkem. Nicméně, jak píše web eXtra.cz, nevěděli, jak se k sobě chovat.

Ačkoliv má Lucie Zedníčková příjmení po Pavlu Zedníčkovi, jeho dcerou ve skutečnosti není. Herec žil osmnáct let s její matkou. „Mám příjmení jako on, i když bych ho vlastně mít neměla, protože Pavel mě neadoptoval. Narodila jsem se jako Bártová,“ řekla pro web iDnes.cz.

K herectví Zedníčková tíhla už od malička, proto není divu, že se v něm zhlédla i její dcera. Amélie, kterou má s producentem a dramaturgem Vítkem Pokorným, si zahrála hned v několika seriálech. Byl jím například seriál Hvězdy nad hlavou, kde stála před kamerou právě s Pavlem Zedníčkem. „V reálném životě jsme se poprvé nesetkali, ale před kamerou ano. Bylo to hrozně zajímavé, první natáčecí den jsme nevěděli, jak k sobě pracovně přistupovat,“ svěřila se Amélie Blesku.

„Daleko víc jsme si to užili mezi natáčením, kdy je spousta pauz a my si povídali, seděli jsme spolu i na jídle. Bylo zvláštní, když ho zavolali na plac a já jsem šla s ním. Opravdu zvláštní,“ pokračovala. „Ale díky natáčení, kdy jsme se potkávali každý den, to bylo intenzivní. Myslím, že jsme se tady hodně sblížili,“ dodala závěrem Amélie.

Zdroje: eXtra.cz, iDnes.cz, Blesk