Jaká byla první láska Ivety Bartošové? Roli hrála náhoda a předčasná smrt!

První osudová láska Ivety Bartošové (†48), zpěvák Petr Sepéši (†25), by zítra oslavil 62. narozeniny. Jejich vztah ukončila předčasná smrt zpěváka, píše Blesk.

Setkali se náhodou, když se sedmnáctiletá Iveta v roce 1983 zúčastnila soutěže Mladá píseň Jihlava. „Ten hlas mi byl nějak důvěrně známý, přitahoval mě,“ prohlásil tehdy Sepéši o hlase Bartošové, který zaslechl na chodbě, píše Aha!. Když se pak večer všichni soutěžící setkali, bylo jasné, že ti dva se k sobě hodí!

„Hned ráno jsem uháněl s kytarou v ruce na zkoušku. Zkusili jsme společně písničku a bylo to jasné. Nikdy bych nevěřil, že dva hlasy tak zapadnou do sebe. Jako bychom spolu zpívali odjakživa…,“ popsal kdysi Sepéši lásku na první pohled.

Oba se do sebe zamilovali a plánovali společnou budoucnost, vztah ale přerušila tragická nehoda. Sepéši se v roce 1985 snažil projet přes závory a bohužel skončil pod vlakem.

Smutná událost poznamenala celý život legendární zpěvačky. Po životě plném úspěchů i nezdarů spáchala v roce 2014, kvůli osobním i finančním problémům, sebevraždu. Stejně jako Sepéšimu, i jí byla osudná kola vlaku.

Zdroj: blesk.cz, ahaonline.cz