Jak žijí hollywoodské hvězdy? 5 z nich nechalo nakouknout lidi do svého luxusního domu!

Celebrity žijí život plný červených koberců, soukromých letadel a filmových premiér, ale je jedna věc, kterou si můžeme akorát představovat – jejich domov. Ať už je to pro inspiraci, nebo jen pro zvědavost, všichni rádi nakoukneme do domů celebrit. Podívejte se, jak bydlí 5 hollywoodských celebrit, které poodhalily kousek svého domova!

Ashton Kutcher a Mila Kunis

Manželé a herci nedávno pozvali své fanoušky na prohlídku svého domu prostřednictvím webu Elle. Dům, udržitelný statek v kopcích Los Angeles, je nádherný. Přemýšlejte o konverzi stodoly naplněné spoustou přirozeného světla prostřednictvím velkých oken, útulných, ale elegantních rozlehlých pohovek, dřevěných trámů a tmavých kuchyňských linek.

Jedním z nejdiskutovanějších prvků domu je stodola, která je spojena s jejich přístavkem pro hosty. Ačkoli je dům velmi skromný, v zábavní stodole visí mimořádný 5 metrů dlouhý křišťálový lustr, který patří Kutcherovi. „Říkali jsme si, že by bylo vtipné mít tuhle neuvěřitelnou věc zavěšenou ve stodole,“ řekla Mila Kunis.

Drake

Dům zpěváka Draka je naprostým luxusem. Bylo by vám odpuštěno, kdybyste si mysleli, že jeho dům je hotel nebo jeho pokoj na boty je noční klub, ale můžeme potvrdit, že tohle všechno je zpěvákův domov.

Zajímalo by nás, kolik metrů zrcadla bylo použito při jeho výstavbě?

Kylie Jenner

Modelka Kylie Jenner se na Instagramu pravidelně chlubí svým domovem v Holmby Hills, ale její poslední aktualizace interiéru ho posunula na vyšší úroveň. Hvězda reality show ukázala svým fanouškům například proměnu svého sklepa na jakousi společenskou místnost a řekněme, že je asi desetkrát větší než celý náš domov. A má kino! Dále se ráda chlubí svým nabitým šatníkem nebo rozsáhlou zahradou s bazénem.

Jennifer Lopez

Zpěvačka sice předváděla svůj neuvěřitelný outfit, ale my jsme si nemohli pomoci a nahlédli jsme do jejího domu. Prosklený dům plný matných barev a stropní světla vypadají luxusně!

Ellen DeGeneres

Nejsme si jisti, co se nám líbí víc, zda moderátorčin prostorný obývací pokoj plný světla, nebo její zahrada, která vypadá jako mini džungle.

Který z luxusních interiérů se nejvíce líbil vám? Dovedli byste si představit v některém z nich žít?

Zdroj: elle.com