Jak trávili Silvestr slavní? Pagáčovi jako piráti, Krajčovi v Dubaji, Mareš rozjel koncert s peckami

Konec roku se vždy nese v duchu velkých oslav a dobrého jídla a pití. Někteří lidé ho tráví doma se svými blízkými u televizních obrazovek, jiní vyrazí mezi lidi na nějakou silvestrovskou párty. Navíc teplé počasí přímo vybízelo k tomu užít si ohňostroje na oslavu příchodu nového roku venku. Nás však zajímalo, jak Silvestr trávily naše celebrity.

Herečka Patricie Pagáčová s manželem Tiborem pojali oslavu originálně, a to rovnou v převlecích. Jako piráti vyrazili na párty do Ořechového Dvora, což je mimochodem velmi oblíbené místo ke konání svateb. „Tak vám všem přejeme krásný, šťastný a zdravý rok 2023. Vaši piráti z Karibiku,“ napsala Patricie k velmi povedenému snímku. Jistě vám neujde, že Patricie i její manžel k pirátským ohozům zvolili velmi netradiční obuv.

To manželé Richard Krajčo a Karin Babinská si Silvestra užili v ještě o něco větším teplíčku. Už před 3 dny totiž vyrazili do Dubaje. Šťastný nový rok nám tak popřáli z terasy s výhledem na palmy a osvícené budovy. „Podle astrologů má být rok 2023 rokem nových začátků. Tak ať spějí jen ke šťastným koncům! Tak krásný nový rok, přátelé!,“ popřál svým sledujícím oblíbený pár.

No a moderátor Leoš Mareš vsadil na jistotu. Svým fanouškům letos opět naservíroval online koncert s názvem Staré pecky 2: Ještě více hvězd. Loni to byl totiž takový úspěch, že Leošovi přišlo nespočet žádostí, jestli by je nemohl uspořádat i letos. A co by Leoš pro své fanoušky neudělal! A kdo jste o koncert přišli, nezoufejte. Od dnešních 12 hodin až do 31. ledna do 23:59 můžete zhlédnout záznam. Ale pozor! Kód pro spuštění bude platný pouze 5 hodin od první aktivace, píše portál Ticketstream.

A přidáme ještě jednu novinku. Kromě oslav se 31. 12. 2022 také rodily děti. Tedy, víme alespoň o jednom. Pokud znáte českou pop-rockovou kapelu UDG, která má kořeny v Ústí nad Labem, tak znáte i jejího člena, kytaristu Tomáš Vohradského. Právě jemu se v poslední den v roce narodila dcerka. „Kdy jindy ses měla narodit, než na nejbouřlivější den v roce. Přejeme ti, aby celý tvůj život byla jedna velká oslava a aby sis to tady co nejvíc užila,“ napsal novopečený tatínek k fotce, na které nám představil dcerku Mayu.

Nezbývá, než i Vám ostatním popřát hodně zdraví a štěstí v novém roce a, jak se říká, snad bude lepší, než ten předchozí.

Zdroje: Instagram, Ticketstream, autorský článek