Jak to bylo se Stropnického (40) nevěrou? Přímo na zámku a se společnou známou, tvrdí zdroj

Matěj Stropnický ani jeho, teď už bývalý, přítel Daniel Krejčík (29) se k nevěře, která rozvrátila jejich vztah, nechtějí vůbec vyjadřovat. Podle informací webu Expres se na tom oba dohodli, jak redaktorům ve spěchu řekl nevěrník Matěj. Zdroj blízký oběma mužům byl však o něco sdílenější.

„K nevěře došlo na zámku v Osečanech. Dan nachytal Matěje přímo při činu a ještě ten večer odjel do Prahy,“ prozradil nejmenovaný zdroj. Dodal, že nevěra měla proběhnout během nějakého večírku na zámku v Osečanech, kde oba bydleli, a se společnou známou. „Dan Matěje nějakou dobu hledal a pak je spolu našel v jedné z místností. Hodně ho to ranilo.“

Aby ještě víc nerýpali do živého, oba dva mlčí jako hrob. Fotografové webu Expres Matěje zahlédli před zámkem, kde postával s několika mladíky, údajně sousedy. Podle muže, který bydlí nedaleko zámku, za Stropnickým stále někdo chodí. Zřejmě je mu samotnému v tak velkém zámku smutno.

Daniel dělá něco podobného. Své zlomené srdce se snaží vyléčit společností, jak uvedl web Extra. Kromě práce chodí na společenské akce, jakou byla například premiéra animovaného filmu Vynálezce, kde Daniel nadaboval jednu z postav. Společnost mu dělali dva mladíci.

Zdroje: Expres, Extra