Jak Pamela a Tommy Lee! Tak vidí Simonu Krainovou a Sagvana Tofiho na fotografii fanoušci. Krainová se svěřila, jak si představuje své přátele

Simona Krainová uveřejnila na svém Instagramu fotografii, na které je se Sagvanem Tofim na párty. Fotografie je lechtivá a podle fanoušků na ní přátelé vypadají jako Pamela Anderson a Tommy Lee.

Simona Krainová a Sagvan Tofi se samozřejmě velmi dobře znají, a to podle ČSFD právě díky filmu Kamarád do děště II. – Příběh z Brooklynu z roku 1982. Zatímco co Tofi s Vaculíkem hráli hlavní role, Krainová si střihla barmanku Ivanu. Pro Simonu to sice byla první role, ale rozhodně ne poslední. Ještě dostala poměrně velký prostor v trilogii Byl jednou jeden polda po boku věhlasného Ladislava Potměšila a pak už hrála převážně poskromnu. Ale i tak se zřejmě její přátelství se Sagvanem Tofim zachovalo.

Život je něco jako mejdan. Pozvete hodně lidí, někteří odejdou brzy, někteří zůstanou celou noc, někteří se s vámi smějí, někteří se smějí vám, někteří se ukážou hodně pozdě a někteří se na vás vykašlou a nedorazí vůbec. Ale nakonec, když večírek skončí, jich pár zůstane, aby vám ten bordel pomohli uklidit. A většinou to nejsou ani ti, kteří ho udělali. A to jsou jediní praví kámoši, které v životě máme. Jediní, na kterých opravdu záleží…

Tak zní dojemný text u fotografie, která vyvolala u fanoušků velkou odezvu.

Jak Pamela a Tommy Lee!

Sagi vypadá, jak německý herec.

Jste vždycky byli legrační dvojka.

Jelikož má modelka blond vlnité rozevláté vlasy a Sagvan je naopak v rockerském stylu, získali označení Pamela a Tommy Lee, s čímž se mnozí ztotožnili. Navíc Krainová před sebou drží velké balónky, což působí velmi lechtivě, jako by tiskla ňadra.

Zdroj: Instagram, CSFD, autorský text