Jak dopadla Regina z VyVolených? Sláva se nekoná. Bydlí celoročně ve stanu u přehrady jako bezdomovec a dceru vychovává její partner nebo jeho rodiče

Nejspíš si všichni pamatujete Reginu Holáskovou z první řady reality show VyVolených, kterou kdysi uváděla Tereza Pergnerová. Regina s Vladkem byly dvojka, která se bouřila a bavila davy. Jak to s divokou Reginou vypadá nyní?

Regina Agia, rozená Holásková, se podle Wikipedie stala českou módní návrhářkou oděvů, tanečnicí a malířkou. Jako tanečnice pracovala zejména v zahraničí. Když vešla v roce 2005 do vily Vyvolených, očekávala výhru a dělala všechno proto, aby byla svá a svůdná. Bavila lidi a získala si jak své fanoušky, tak i antifanoušky.

Po návratu z první řady VyVolených Regina otěhotněla s Pavlem Tesařem, ale ještě před porodem s ním ukončila vztah. Vychovávala malou Isis Paolu sama a střídala se s péčí u Pavla a jeho rodičů. Ovšem v poslední době už s ohledem na své zázemí dceru vychovávat nemůže.

Podle magazínu Život v Česku totiž tráví Regina zimu v zeleném stanu na pozemku rekreačních objektů u Brněnské přehrady. Bývalá účastnice VyVolených na pozemku údajně pobývá celoročně. Jeden ze sousedů se nechal slyšet, že Regina je ve stanu přes zimu sama a na konci léta ji navštívil OSPOD kvůli její dcerce. Ta by měla být buď u vlastního otce nebo babičky.

Regina přišla o veškeré finance, protože na radu kamaráda investovala do malování a ještě mu pak nějaké peníze musela vrátit. Po patnácti letech to s malováním vzdala a přestěhovala se na bezútěšné místo.

Podle webu Extra Regina dříve pobývala na chatě i s dcerou. Nebyla tam voda, všechno tahala ručně, jelikož tam nebyl k dispozici ani vjezd. Sama přiznala, že chatu zakoupila špatně. Pobývala tehdy s malým dítětem a dvěma afgánskými chrty na stálém působišti u přehrady v Brně, stejně jako je nyní. Jen jí chatu kvůli nedoplatkům zabavili, a tak přežívá ve stanu.

Možná vzpomíná na doby, kdy snila o slávě a věřila, že ji získá.

Zdroj: Wikipedie, Život v Česku, Extra