Jak dnes vypadají hvězdy nezapomenutelné písničky Last Christmas?

Skladba Last Christmas je už léta neodmyslitelně spjata s Vánocemi. Zpěvák George Michael (†53) nás 25. prosince 2016 navždy opustil… Podívejte se jak dnes vypadá jeho parťák Andrew a krásná modelka, která mu v klipu pomotala hlavu.

25. prosince si připomínáme smutné výročí, kdy zemřel oblíbený zpěvák George Michael, jehož hlas se v tomto vánočním období nepochybně ozývá v každé domácnosti. A to díky skladbě Last Christmas.

Není pochyb, že kdyby umělec ještě žil, prožíval by v současnosti obrovskou radost. Zmíněná skladba se po těch letech konečně dostala na vrchol žebříčku vánočních písní ve Spojeném království. Andrew Ridgeley, který byl také součástí úspěšného dua Wham! si při té příležitosti převzal krásné ocenění as dojetím vzpomínal na svého kolegu. 

Při pohledu na šedivého šedesátníka zní přímo neuvěřitelně, že je to tentýž fešák z klipu. Jeho dlouhé tmavé vlasy jsou totiž minulostí. 

Přibývající léta však určitě nemusí trápit jeho lásku z klipu. Krásné modelce Kathy Hill je sice již 67 let, nicméně na svůj věk rozhodně nevypadá. Dnes je z ní blonďatá sexyna, která by stále dokázala pomotat hlavu mnoha mužům. Vždyť uznejte!