Jada Pinkett Smith se podle zdroje nepodílela na dramatu mezi Chrisem Rockem a Willem Smithem

Zdroj blízký herečce řekl exkluzivně pro magazín People, že komik se na ni zaměřuje už téměř 30 let. Rovněž zdroj řekl, že Jada Pinkett Smith se nijak nepodílela na dramatu mezi Chrisem Rockem a Willem Smithem.

Jada Pinkett Smith není zapojena do pokračujícího napětí mezi jejím manželem Willem Smithem a komikem Chrisem Rockem, řekl zdroj blízký herečce pro magazín People. Rok po nechvalně známém incidentu na 94. ročníku udílení Oscarů, kdy Smith udeřil Rocka na pódiu, se Rock k napadení vyjádřil ve svém živě vysílaném komediálním speciálu od Netflixu. O tomto speciálu jsme psali zde, konkrétně u Rockových vtípků na Meghaninu osobu. V sobotu se objevily vtípky na adresu Smithových a jejich manželství. „Jada se na tom všem nepodílela, kromě toho, že ji hecovali. Chris je jí posedlý a trvá to už skoro 30 let. Podívejte se, kde si vybral natáčení svého speciálu pro Netflix. Její rodné město Baltimore. Je posedlý.“ I o jeho posedlosti jsme psali zde.

V roce 2016 Jada projevila podporu černošským hercům v rámci hnutí „#OscarsSoWhite“. Čtyřiapadesátiletý Will byl v tom roce vyřazen z boje o nejlepšího herce za svůj výkon ve filmu Concussion. Během svého stand-up speciálu Rock zavtipkoval: „Před lety mi jeho žena řekla, že bych měl skončit s předáváním Oscarů. Neměl bych moderovat, protože její muž nebyl nominován za film Concussion (Otřes mozku). A pak mi on sám přivodil otřes mozku.“

Zdroj k tomuto podnětu dodal, že tohle Jaden nikdy po Chrisovi nechtěla, aby Oscary nevedl. Veřejně tehdy v příspěvku na facebooku uvedla, že Chris by byl skvělým moderátorem Oscarů a že je pro tuto práci ideální. Rock ve svém speciálu prohlásil, že si Jada zaslouží, aby si z ní někdo dělal legraci, a řekl, že to byla ona, kdo si začal a že on jen reagoval. „Udělal jsem o ní pár vtipů. Koho to zajímá? Tak to prostě je: Ona to začne, já to dokončím,“ řekl Rock. „Tak se to stalo. Nikdo si ji nevybírá. Ona si začala. Nikdo si ji nevybíral.“ Podle zdroje byli šokováni tím, kolikrát Chris použil slovo děvka, když o Jadě mluvil.

Zdroj: People