Ivanka Trump to přehnala s plastikami! Její typické rysy jsou pryč, je jako všechny plastikové dámy!

Jak se dalo i čekat, na svou svědeckou výpověď v rámci soudního procesu jejího otce Donalda Trumpa (77) se Ivanka Trump dobře připravila po všech stránkách. Když 8. listopadu vstoupila do soudní síně v New Yorku, aby svědčila, měla oblečený elegantní značkový kostým a dokonalý, jemný make-up. Podle názoru expertů, ale také na první pohled, byl zřetelné zásadní změny proporcí její tváře.

Pro nemalý počet žen je Ivanka Trump vzorem dokonalosti. Úspěšná a sebevědomá byznysmenka, dědička miliardového majetku po svých rodičích, matka tří dětí s fešným mužem ze zámožné židovské rodiny, a navíc i velmi pěkná žena. Mnohé ženy by chtěly vypadat jako ona, o jejím osudu nemluvě. Přitom tato velmi oblíbená dcera exprezidenta Donalda Trumpa nebyla v raném mládí sama se sebou a svou vizáží zcela spokojena. Řeči a spekulace o jejích plastických operacích se vedou už mnoho let, ale nikdy nic nepotvrdila, ale už asi ani nemusí nic říkat, je to zjevné.

Jako patnáctiletá měla zajímavou tvářičku s plnými lícemi po své babičce z maminčiny strany, stále žijící Marii Zelníčkové (97). Malou čelist s malou kulatou bradou zdědila zřejmě po otci. Zřejmě se jí nelíbila a neměla ani osmnáct, když na ní bylo spatřovat změnu nejen v rámci brady, ale i nosu a rtů. V průběhu let přibývaly i další korekce, ale vždy to bylo spíše v rovině dohadů. Teď už je ale změna výrazná a její vizáž okomentovali i dva přední plastičtí chirurgové, Sergio Alvarez a Alexander Z. Rivkin. Oba se zhruba shodli, že má výraznější bradu a čelisti, buď díky výplni nebo implantátu, a užší nos.

Doktor Rivkin pro Daily Mail při srovnání fotek Ivanky z roku 2020 a z její nedávné účasti u newyorského soudu usoudil, že “ její tvář nyní vypadá proporčně lépe, ale méně přirozeně po redukci jejích přirozených nedostatků a ztratila tím specifické rysy“. Upozornil i na výplně jejích rtů. „Zpředu vypadají dobře, z profilu působí okraje nepřirozeně výrazně,“ dodal častou chybu „nafukovaných“ rtů. Doktor Alvarez si všiml, že její špička nosu směřuje nyní mírně vzhůru a brada s čelistí jsou podstatně výraznější. „Na novějších fotkách má prohlubně na tvářích, čehož lze docílit populární procedurou v Hollywoodu, nazývanou také odstraňování bukálního tuku,“ vysvětloval se zdůrazněním, že Ivanku považuje za krásnou ženu. Ale ať se na to člověk podívá jakkoli, proměna z ženy s jemnými rysy, které pro ni byly typické a byla pro ně jedinečná, na hrubé proporce podle všech plastikových dámiček, nebyly zrovna šťastné…