Ivanka Devátá už knihu nenapíše, před kamerou se už nejspíš neobjeví. Obdivuje Bohdalku, která v 91 letech ještě řídí

I když televizní diváci znají herečku Ivanku Devátou z několika úspěšných filmů a seriálů, ona sama se spíše považuje za spisovatelku. Napsala dokonce 19 velice úspěšných knížek! V poslední době však dospěla k tomu, že s populární Jiřinou Bohdalovou už soutěžit nebude.


Doposud byla Ivanka Devátá plná energie a optimismu, který z ní vyzařoval na všechny strany. Bohužel se jí ale zhoršila stařecká cukrovka, znovu se začaly ozývat následky mrtvice a oblíbená umělkyně úspěšně také přeprala rakovinu tlustého střeva, uvádí magazín Aha!.

„Nenapíšu už jedinou větu, abych ji po sobě přečetla, a na počítači psát neumím. Další kniha nebude,“ posteskla si Devátá. „Říkala jsem si, že maminka se dožila devadesáti, tak máme v rodině určitě dlouhověkost a já to zvládnu. Teď už si to ale nemyslím,“ podotkla smutně.

Herečka a spisovatelka tak vzdala nejen psaní knížek, ale dokonce i to, že by se ještě kdy objevila před kamerou.

Agree if the insurance ofer as idiot will pay 4front Physiotherapy directly or if they Have informed you to not change your diet for 2 weeks up to the initial.

 „Je to všechno fuč! Už se ani nedomnívám, že bych já, baba, přežila tu babu Bohdalku! Je neuvěřitelná, bude jí za pár dnů dvaadevadesát a ona pořád všude šmejdí, a dokonce řídí auto,“ zasmála se herečka. „Přežít tuhle nezdolnou ženskou se mi asi nepovede. To nejde. Drží se fantasticky a abyste věděli, tak jí to moc přeju!“

Ivanka, která byla dvakrát provdána za legendárního doktora Cvacha ze seriálu Nemocnice na kraji města s ním má syna Adama Vinkláře. Staršího syna Marka Hlavicu má s prvním manželem Milošem Hlavicou. Oba dva nedají na maminku dopustit a vzorně se o ní starají, což také Devátá sama potvrdila.

 „Jsou to fajn kluci a starají se vzorně, ale se stářím a nemocemi nezmůžou nic,“ uzavřela Ivanka. Ta se o svém životě také rozpovídala minulý rok v Petra Show Petry Řehořkové. Ivanka také žertovala, že o smrti mluví už od svých deseti let. Znovu zde připomněla svou roli ve Velmi křehkých vztazích, oblíbeném primáckém seriálu, který byl pokračováním Rodinných pout.

V Petra Show oblíbená herečka a spisovatelka hýřila jen humorem, a tak nám nezbývá nic než popřát paní spisovatelce hodně sil a především zdraví!

Zdroj: ahaonline.cz, Instagram, PetraShow