Ivana Chýlková ve StarDance a její první tréning: „Všechno špatně, horší už to být nemůže.“

Oblíbená herečka Ivana Chýlková se rozhodla přijmout výzvu a zúčastnit se letošní taneční show StarDance. Tento krok, který se na první pohled může jevit jako odvážný, se ale na prvním tréninku ukázal jako dosti náročný. Chýlková se totiž před svým tanečním partnerem, bývalým porotcem show Janem Tománkem, ztrapnila.

Aby do toho šla, museli ji nejbližší skutečně přesvědčovat. „Byli to oni, kdo mě přesvědčili,“ přiznala Ivana Chýlková. Její manžel, moderátor Jan Kraus, a syn Jáchym se jí snažili namluvit, aby na nabídku České televize kývla. „Museli na mě udělat slušný nátisk,“ svěřila se herečka, jak píše magazín Aha. Sama sebe popisuje jako někoho, kdo je nadšený a těší se. “Těším se moc. Napište přímo, že se těším moc, moc, moc – zkátka třikrát moc,” řekla s nadšením.

Avšak její první setkání s tanečním parketem nebylo tak hladké, jak by si přála.

„Chtěla jsem udělat lepší dojem, než jaký se mi při seznamování povedl. Jan na zkušebně popisoval, že budeme elegantní pár… a pak jsem vstoupila a hned mi upadl mikroport, šla jsem na nebývale vysokých podpatcích, na kterých nejsem zvyklá chodit, takže o eleganci bych úplně nemluvila. Čili všechno špatně a myslela jsem si, že už to horší být nemůže. On se tvářil velmi statečně. Vypadal, že má pro všechno pochopení. Mám z něj fantastický dojem. Ale nevím, jaký on ze mě,” popsala svůj první trénink Ivana Chýlková.

Lze říci, že přestože se herečka na začátku své taneční kariéry ztrapnila, má stále velkou chuť se zdokonalovat a vylepšit své taneční dovednosti. A to je přeci to nejdůležitější! Taneční show StarDance bude vysílána od října až do prosince, takže máme spoustu času sledovat, jak se Ivana Chýlková zlepšuje a jak se vyrovnává s nástrahami tanečního parketu.

Zdroj: kafe.cz, Aha, Instagram