Ivan Trojan zazářil v reklamě. Diváci se nad ním dojímají, připomněl jim legendárního herce Jana Třísku

Ivan Trojan je věhlasný herec, kterého známe z mnoha filmů, ale už jsme měli čest vidět ho i v mnoha reklamách. Kdysi natáčel podle portálu TvSpoty humorné spoty kupříkladu pro T-mobile, České dráhy či Fernet Stock. Nyní se pustil do propagace firmy SRNA.

SRNA je firma, která se zabývá recyklací skla, jak se divákům Ivan Trojan velmi přirozeně a po svém snaží předvést v prvním videu na sociálních sítích.

Podle všeho jsou chystaná videa celkem tři, ve kterých Trojan předvede nějakou část výroby. Vtipné je, že s cigaretou v ústech a svým vlastním klidem skutečně působí silně přirozeně a snadno se situoval do role zaměstnance skláren, který je vlastně velmi v pohodě. Až tedy na chvíli, kdy se sám upřímně lekne, ale i to s grácií uhraje.

Média Ivana Trojana momentálně pasují na toho, kdo sedí v koutě se svými problémy, popíjí alkohol a kouří. Možná proto je reklama také tak bouřlivě vtipná, jelikož mu v ukázce tvoření ze skla pomáhá láhev alkoholu. Po celou dobu Trojan kouří a vyrábí si svůj vlastní popelník. To samozřejmě diváky učarovalo. Je jim díky lidskosti a otevřenosti hned bližší.

Ovšem diváci si všimli i jisté podoby. A to přímo s legendárním hercem Janem Třískou, který zazářil ve filmech Starci na chmelu, Na samotě u lesa či Obecná škola. Hrál v opravdu mnoha filmech od roku 1963 až do roku 2016, přičemž byl naposledy viděn ve filmu Po strništi bos. V roce 2017 zemřel, ale divákům se navždy vryl do paměti.

Připomíná mi tu pana Třísku.

Tak určitě ne náhodou. Pan Trojan je herec „od boha “ stejně jako byl pan Tříska. Mají podobné fluidum a klid bohéma.

Taky jsem si říkala, máte recht. Je tam silná podoba.

Přirovnání k Janu Třískovi Ivanu Trojanovi určitě nijak neublíží, ba naopak ho možná potěší, že se do diváckých srdcí zapíše podobně jako onen herec.

Zdroj: Facebook, TVspoty, ČSFD, autorský text